Çok ucuz fiyatlarla Artvin Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Adıyaman’a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 25 dakikadır.

Artvin Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Adıyaman Uçak Bileti

Artvin Adıyaman Uçak Bileti

Geçmişten günümüze Adıyaman’da hakimiyet kuran milletler Hitit, Babil, Pers, Asur, Keldani, Yunan, Kommagene, Roma, Emevi, Abbasi, Selçuklu, Artuklu, Bizans, Sasani, Ermeni, Frank, Zengi, Eyyubi, Memlük, Akkoyunlu, Osmanlı ve daha fazlası sayılabilir. Kente sahip olan her millet kendi kültürel mirasını bırakmıştır. Medeniyetler şehri olan Adıyaman birçok kültürel mirasa sahip. UNESCO’nun dünya mirası listesinde yer alan Nemrut Dağı gidilmesi gerekenler listesinde birinci sırada yer alır. Kommagene Kralı I. Antiochos’un tanrılara ve atalarına minnettarlığını göstermek için yaptırdığı bu eser Helenistik Dönemin en önemli kalıntılarından biridir. Nemrut Dağı’nın girişinde yer alan Karakaş Tümülüsü’de (Kadınlar Anıt Mezarı) şehirde dikkat çeken yerlerin başında geliyor. Eski adı Chabinas olan ve yaklaşık 1900 yıldır varlığını sürdüren Cendere Köprüsü dünyanın en eski köprülerden biridir. Ayrıca Cendere Köprüsü’nün etrafındaki ihtişamlı manzarada görülmeye değer.

Adıyaman’ın tarihini en iyi anlatan yerlerden biride St.Paul Süryani Kilisesi’dir. Kilisenin 18. yüzyılda inşa edildiği bilinir. Kente ziyaretinizde Oturakçı Pazarı, Adıyaman, Ulu Cami, Arsemia Antik Kenti de keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Artvin Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Artvin Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.