Çok ucuz fiyatlarla Artvin Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Şırnak’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 18 saat, 45 dakikadır.

Artvin Şırnak uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Şırnak‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Artvin Şırnak Uçak Bileti

Artvin Şırnak Uçak Bileti

Ülkemizin Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Şırnak, Mezopotamya kendi olarak da bilinir. Bu nedenle çok sayıda tarihi olaya tanıklık etmiş ve tarihi yapıları ile ünlenmiştir. Cizre Ulu Cami’nin ne zaman yapıldığı günümüzde tam olarak belli değildir. Kilise olarak inşa edilen bu eser, 639 yılında Abbasiler döneminde camiye dönüştürülmüştür. 1156 yılında ise ek olarak minaresi yapılmıştır. Caminin kapısında ayet ve hadisler yazılıdır. Bu eser günümüzde Topkapı Sarayı Müzesinde sergilenir. Nuh Peygamber Türbesi, Cizre’de bulunan bir başla önemli eserdir. Tufandan sonra Şırnak’a yerleşen Nuh Peygamber vefatının ardından buraya gömülmüştür. Başlarda kilise olarak yapılan eser, 639 yılında camiye dönüştürülmüştür.  14. yüzyılda yapıldığı bilinen Kırmızı Medrese’nin avlusunda Mela Ahmedi Ciziri’nin türbesi bulunur. Mimari yapısı ile dikkat çeken medrese pek çok turist tarafından ilgiyle karşılanır.

Silopi ilçesinde yer alan Cudi Dağı, Güney Doğu’nun en önemli dağları arasındadır. Beyaz Köprü, Uludere ilçesinde bulunur. Osmanlı mimarisine benzeyen yapının inşa tarihi tam olarak bilinmiyor. Beyaz Köprü şehre geldiğinizde mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biridir.

Artvin Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.