Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 5 dakikadır.

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Gaziantep Uçak Bileti

Diyarbakır Gaziantep Uçak Bileti

Ülkemizin en köklü geçmişe sahip şehirlerinden biri olan Gaziantep, kültürü, mutfağı, antik kentleri, müzeleri, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile her yıl en çok turist ağırlayan şehirlerinden biridir. Hala eski dokusunu koruyan bakırcılar çarşısı, taş zeminli dar sokakları ile kendinizi kaybedebileceğiniz Antep, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil keyfi sunuyor.

Antep’in pek çok sokağında karşınıza çıkan Gaziantep evleri, dış mekanlardan soyutlanan, yüksek duvarlarla çevrili avlulardan oluşur. İnsan yaşantısı düşünülerek dizayn edilen bu evler 19. yüzyıl sivil mimari örneğinin en güzel eserlerinden biridir. Genellikle 2 veya 3 katlı olarak inşa edilen Gaziantep evleri, şehrin dar ve taşlı sokaklarının en güzel süsüdür.

Şehir merkezinde Şahinbey olarak da bilinen Bakırcılar Çarşısı, 500 yıllık geleneğini günümüzde de muhafaza ediyor. Şehrin dar sokaklarında karşılıklı olarak sıralanan dükkanlarda çalışan bakır ustaları sabahın en erken saatlerinden işlerine başlıyor. Oldukça özgün işlerin elde edildiği Bakırcılar Çarşısı, Osmanlı döneminde üretimin yapıldığı merkez konumuna sahipti. Eski dönemlerde bakırcılık üzerine önemli bir ticaret noktası olan şehrin bu sokakları, büyük bir değer barındırır.

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve

Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.