Çok ucuz fiyatlarla Sinop Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Sinop Elazığ uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Elazığ Uçak Bileti

Sinop Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin tabiat güzellikleri ile öne çıkan şehri Elazığ, yaz aylarının gelmesi ile beraber coğrafyasında muhteşem renklere yer verir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkları konuk eden kent, bugün her bir köşesindeki tarihi ve kültürel değerleri yüksek yapıları ile dikkatleri üzerine çeker. Özellikle uzun yıllar boyunca Urartular tarafından hakimiyet altında kalan şehir bu medeniyetin eşsiz örneklerine hakimdir. Elazığ; kaleleri, müzeleri, mağaraları ve kiliseleri ile farklı bir değer ifade eder.

Milattan önce 8. yüzyıla kadar dayanan tarihi ile görenleri cezbeden Harput Kalesi, şehre hakim bir tepe üzerindedir. İnanılmaz bir tarihi ve kültürel dokuya hakim olan kalenin Urartular döneminde yapıldığı rivayet edilir. Günümüze kadar sağlam yapısı ile ulaşan Harput Kalesinin burç ve surları hala ayaktadır. Aynı zamanda yapının dillere destan bir başka özelliği ise inşa sırasında harcında su yerine süt kullanılmasıdır.

Sinop Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Sinop Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.