Çok ucuz fiyatlarla Muş Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

Muş Erzurum uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Muş Erzurum Uçak Bileti

Muş Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzurum Anadolu’nun en eski kentlerinden biridir. Selçukluların önemli bir yerleşimi olan şehrin her bir noktası Türk İslam kültürüne yönelik göstergelerle doludur. Türkiye’nin önemli inanç turizmi şehirlerinden biri olması sebebi ile ilgi çeken bölge bu özelliği ile turizme canlılık kazandırır. Palandöken’in eteklerine kurulu olan Erzurum, özellikle soğuk ve kuru iklimi neticesinde kış sporlarına yatkınlığı ile adından bahsettirir.

Dünyanın en dik kayak pistlerinden birine sahip olan Palandöken, Erzurum şehir merkezine 18 kilometre uzaklıktadır. Kuşkusuz ülkemizin ve dünyanın en güzel kayak merkezlerinden olan Palandöken’de sezon 6 ay boyunca da açıktır. Çevre illerden gelen yoğun oranda turist ile kışın oldukça kalabalık bir nüfusa kavuşan bölge, karın tadını doyasıya yaşatır. Amatör ve profesyonel ekiplerce düzenlenen dersler sayesinde çeşitli parkurlara ayrılan pistlerinde hızlı bir şekilde kendinizi bembeyaz örtüye teslim edebilirsiniz. Gündüzleri çok sayıda doğa sporuna ev sahipliği yapan Palandöken Kayak Merkezi, aynı zamanda geceleri de bir o kadar aktiftir. Misafirlerini en güzel şekilde ağırlayan Palandöken, yüksek kapasiteli bir otel ile gezginleri mağdur etmez.

Muş Erzurum uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken

Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Muş Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.