Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Nevşehir Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Tekirdağ Uçak Bileti

Nevşehir Tekirdağ Uçak Bileti

Avrupa yakasında yer alan Tekirdağ, ülkemizin küçük ve sevimli şehirlerinden biridir. Muhteşem bir doğanın hakimiyeti altına giren şehir, bahar ve yaz aylarında ülkemizin sıklıkla tercih edilen tatil rotasyonları arasındadır. Her bir noktasını yemyeşil ormanlara ve masmavi denize teslim eden kent, aynı zamanda doğa sporları içinde uygun olan coğrafyasından dolayı yıl boyunca turizmin aktif olduğu merkezler arasındadır. Doğal güzelliği ile olduğu kadar, tarihsel değerleri ile de adından bahsettiren Tekirdağ, aynı zamanda pek çok milli şairimize ait müzeleri ile görülmeye değerdir.

Ünlü şair Namık Kemal’in ölümünün ardından şehirde açılan Namık Kemal Evi, 19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin özgünlüğünü yansıtan üç katlı bir yapıdır. Namık Kemal’in doğup büyüdüğü evin yıllar içinde harap olması sonucu replikası olarak inşa edilen müze, Tekirdağ’da görülmesi gereken yerlerin başında gelir. 1992 yılında ziyarete açılan yapı, toplamda 6 odalıdır. Bodrum katında sergi salonunun yer aldığı evin bahçesinde açık hava sahnesi ve seyirlik alan vardır. Etnografik eşyalar, ünlü şaire ait kişisel fotoğraflar ve yazdığı eserlerin meraklıları ile buluştuğu müze, size şairin hayatına dokunma fırsatı tanır.

Nevşehir Tekirdağ uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Nevşehir Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.