Çok ucuz fiyatlarla Samsun Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Erzurum’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

Samsun Erzurum uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Samsun Erzurum Uçak Bileti

Samsun Erzurum Uçak Bileti

Palandöken manzarasına karşı bir duruş sergileyen Erzurum, Doğu Anadolu’nun köklü tarihi ve kış turizmine yatkınlığı ile ön plana çıkan şehirlerinden biridir. Kışları kuru ve soğuk bir iklimin uzun bir dönem etkisini gösterdiği Erzurum, iklimi ve coğrafi konumu itibarıyla Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezleri arasında kendini gösterir. Kent aynı zamanda tarihsel ve kültürel zenginlikleri ile de görülmeye değer pek çok içerik taşır.

Anadolu Selçuklu mezar yapılarının en seçkin sembolü olan Üç Kümbetler, kentte ilk gezilmesi gereken yerler arasındadır. Çifte Minareli Medresenin güney kısmında bulunan yapılar basık külah şeklindedir. En büyüğünün Emir Saltuk’a ait olduğu bilinen kümbetler arasında diğer ikisinin kime ait olduğu bilinmez. Muhteşem bir mimariye sahip olan Üç Kümbetler, Erzurum’un en değerli sembolüdür.

3176 metre yüksekliğe sahip olan Palandöken Kayak Merkezi, kentin dünya genelinde ün kazanan bölgesidir. Uluslararası çapta pek çok yarışmanın burada düzenlendiği Palandöken, on iki bin kapasitesi ile ülkemizin en çok rağbet gören kayak merkezlerinden biridir. Muhteşem bir kayak keyfini yaşayabileceğiniz merkez, amatör ve profesyonellere ayrılan çeşitli pistlere sahiptir. Aynı zamanda tesise ait yüksek kapasiteli bir otel vardır.

Samsun Erzurum uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Samsun Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.