Çok ucuz fiyatlarla Sivas Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Sivas Dalaman uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Dalaman ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Sivas Dalaman Uçak Bileti

Sivas Dalaman Uçak Bileti

Muğla’nın en göz alıcı ilçelerinden olan Dalaman bir doğa harikasıdır. Benzerine nadir rastlayabileceğiniz muhteşem güzellikler ile çevrili olan kentin her bir köşesi tarihi, kültürel ve mitolojik açıdan büyük önem taşır. Cezbedici coğrafyası neticesinde dünya genelinde çeşitli uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alınmak istenen kent, yüzyıllar boyunca çeşitli toplulukların çekişmelerine sahne oldu. Bu savaşlar esnasında zarar görse de kolay bir şekilde kendini toparlayan uygarlık bu durumu avantaja dönüştürmesi sonucu bugün dünyaca ünlü eşsiz eserlere kapılarını açar.

Göktepe ve Yaylacık koylarından inen kolların Batı Toroslarla birleşmesi sonucu uzayan Dalaman Çayı, bugün şehrin dünyaca ünlü turizm destinasyonları arasında ilk sıralarda gelir. Göz alıcı bir rafting parkuruna sahip olan bölge özellikle baharın gelişi ile beraber yüksek oranda turist yoğunluğu ile hareketli bir hal alır. Adrenalin tutkunlarının cazibe merkezi olan Dalaman Çayı kendinizi kanyonun serin sularına bırakmak için adeta sizi cezbeder.

Sivas Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Sivas Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.