Çok ucuz fiyatlarla Denizli Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Van’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 15 dakikadır.

Denizli Van uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Van Uçak Bileti

Denizli Van Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin en fazla nüfusa sahip şehri Van, Türkiye üzerindeki en eski geçmişe sahip olan kentlerden biridir. Tarihi değerlerinin yanı sıra eşsiz doğası ile de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Van’da, özellikle doğa ve su sporları atlamamanız gereken faaliyetlerdir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehirde Van Gölünde tekne ile gezintiye çıkabilir ve tabiatın güzelliğine tanık olabilirsiniz.

Urartulara uzun yıllar başkentlik yapan Van’da, Urartu eserleri şehrin dört bir yanına dağılmıştır. Bunların arasında en önemlilerinden olan ise Van Kalesidir. M.Ö. 9 yüzyılda Urartu Kralı I. Sarduri tarafından yapılan Van Kalesi, şehrin sembol yapılarından biridir. Menua ve II. Sarduri kaya mezarlarının bulunduğu kale, uzun yıllar boyunca ‘Tuşba’ ismi ile Urartuların devleti yönettiği yerdir. Özellikle kalenin içindeki I. Sarduri’ye ait olan Asur dilindeki çivi yazılı kitabeler tarihçiler açısından ilgi ile karşılanır.

‘Kaleler Şehri’ olarak bilinen Van, özellikle geçmiş dönemlerdeki stratejik konumu ile devletler tarafından halkı yönetmenin kolay olduğu bir konuma sahiptir.

Van’ın Gürpınar ilçesinde yer alan Hoşap Kalesi de şehirde görülmesi gereken bir başka mimari eserdir. Van Hakkari kara yolu üzerinde yer alan kale ve eteklerine kurulu olan köy, bölgenin geçmiş yıllarına ait pek çok kaynak barındırır.

Denizli Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Denizli Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.