Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Bodrum Van uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Van bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Van Uçak Bileti

Bodrum Van Uçak Bileti

Eşsiz doğası il unutulmaz bir tatil keyfi sürebileceğiniz Van, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Muhteşem tabiatı ve buna öncülük eden Van Gölü sayesinde bulunduğu bölgenin turizmine öncülük eden Van, aynı zamanda kültürel ve tarihi özellikleri ile de dikkatleri toplar. Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olması sonucu özellikle Mezopotamya uygarlıkları ile arasında yüzyıllar boyunca önemli bir kapı görevi gördü. Bu nedenle de aynı zamanda pek çok toplum için “kaleler şehri” olarak da tanınır.

Van’a 60 kilometre uzaklıkta olan Gürpınar ilçesindeki Hoşap Kalesi kentin önemli tarihsel ve kültürel miraslarından biridir. 1643 yılında Mahmudi Süleyman tarafından inşa edilen kale, birçok özelliğini muhafaza ederek günümüze kadar ulaşan yapılar arasındadır. Van Hakkari kara yol üzerinde bulunan Hoşap Kalesi aynı zamanda Türkiye İran kavşağında olmasından dolayı yüzyıllar boyunca stratejik bir öneme sahip oldu. Sarp ve dik kayalıklar üzerine konumlanan yapı, 19. yüzyılda terk edilerek önemini yitirdi. Eteklerinde bir köyün bulunduğu kale şehrin turizmine öncülük eden tarihsel simgelerinden biridir.

Bodrum Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır.

Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Bodrum Van bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.