Çok ucuz fiyatlarla Muğla Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muğla’dan Van’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Muğla Van uçak bileti al!

Sizde Muğla’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muğla Van ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Muğla Van Uçak Bileti

Muğla Van Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun özellikle turizm açısından en çok dikkat çeken şehri olan Van hem doğal güzellikleri, hem de tarihi değerleri ile önemli bir yer edinir.

Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıkların egemenliği altında kalmayı başaran Van, bugün özellikle şehir mimarisi, kaleleri ve farklı dinleri temsil eden yapıları ile hayranlık uyandırır. Asırlara dayanan önemli bir mimari kültüre kucak açan Van’ın özellikle “kaleler şehri” olarak anılmasına da olanak sağlayan yapısı Van Kalesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Muğla Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muğla Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanı içinden de Muğla Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Muğla Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.