Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Batman’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Çanakkale Batman uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Batman Uçak Bileti

Çanakkale Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman, bugüne kadar adını pek fazla duyuramasa da aslında gezilecek yerler bakımından yadsınamayacak bir potansiyele sahiptir. Köklü geçmişi sebebi ile bölgede hüküm süren her bir uygarlık yıllarca Batman’a yapmış oldukları sivil mimari eserleri ile adından bahsettirir. Batman, doğal güzelliklerinin yanı sıra gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde yer alan tarihi yapıları ile de görülmeye değer bir şehirdir.

Artukoğulları tarafından 1147 yılında yapılan Maladabi Köprüsü, bölgenin en eski yapıları arasında hala sağlamlığı korur. Şehir merkezine 7 kilometre mesafede yer alan köprü, Diyarbakır Batman kara yolu üzerindedir. Özellikle Maladabi Köprüsü, yapısında bulunan insan, güneş ve hayvan motifleri ile oldukça dikkat çekicidir. Günümüzde bölgede yapılan yeni bir köprüden olduğundan dolayı, Maladabi Köprüsü araç trafiğine kapalıdır.

Hasankeyf Mağaraları, Batman’ın simgesidir. Kalkerli arazi yapısından dolayı ülkemizde pek fazla rastlanmayan bir görünüme sahip olan bölge yerli ve yabancı turist sayısının da en yoğun olduğu noktadır. Yapay ve doğal mağaralardan oluşan Hasankeyf mağaraları, Batman’ın Hasankeyf ilçesinde yer alır. Bölgedeki mağaraların kimi doğal bir oluşumken, kimi ise zaman için insan eliyle yapılmış eserlerdir. Mağaraların eski dönemlerde ev olarak kullanıldığı bilinir.

Çanakkale Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Çanakkale Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.