Çok ucuz fiyatlarla Denizli Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Bodrum’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Denizli Bodrum uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Bodrum Uçak Bileti

Denizli Bodrum Uçak Bileti

‘Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin, Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler…” Bu dizelerde de anlatıldığı gibi ülkemizde yaz turizminin başkenti olan Bodrum, eşsiz güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Özellikle son yılların gözdesi olan Bodrum, gece hayatı, yaz turizmi ve doğal güzellikleri ile insanları cezbediyor.

15. yüzyılda Rodos Şövalyeleri tarafından yaptırılan Bodrum Kalesi, Halikarnassos Mausoleion’unun taşları ile örülmüştür. Alman Mimar Heinrich Schlegelholt tarafından inşa edilen kale, şehrin simgelerinden biridir. Tarih boyunca farklı milletler tarafından kullanılan kale en son 1523’te Kanuni Sultan Süleyman döneminde Türklerin eline geçmiştir. Türklerin eline geçen kale tekrar onarılmıştır. Kalenin duvarlarında İngiliz, Fransız, İtalyan ve Alman armaları bulunur. Kalenin Türk tarihine de yeri oldukça önemlidir. 1876-1909 yılları arasında bu yapı  II. Abdülhamit’in sürgün yeri olarak kullanılmıştır.

Kalenin içinde bulunan Bodrum Sualtı Müzesi 1965 yılında açılmıştır. Müzenin içinde ilk Tunç Çağından itibaren deniz altında ele geçirilen eserler sergileniyor. Oldukça farklı bir ambiyansa sahip olan Sualtı Müzesi, Bodrum’da gezilmesi gereken yerlerden biridir.

Denizli Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Denizli Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.