Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Adıyaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 50 dakikadır.

Elazığ Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Adıyaman’da gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Adıyaman Uçak Bileti

Elazığ Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Adıyaman, ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biridir. Adıyaman taşıdığı büyük bir değer ile ülkemizde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tabiat güzelliği ile gerek bulunduğu bölgede, gerekse Türkiye’de oldukça ilgi çekici bir yere sahip olan Adıyaman, ülkemizin dünya turizmine açılan noktalardan biridir. Tarihi oldukça eski dönemlere dayanan kent, varlığın sürdürdüğü müddetçe çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır.

Nemrut Dağı ve Ören Yeri, Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunuyor. Kommagene Kralı Antiochos’un tümülüsüne ev sahipliği yapan bölge, aslan ve kartal heykelleri ile bezelidir. Milli park unvanına sahip olan Nemrut Dağı, aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alıyor. Bu sebeple Nemrut Dağı, dört mevsim boyunca yerli ve yabancı pek çok turistin akınına uğrar.

Şehir merkezinde yer alan Adıyaman Kalesi, yığma bir höyük üzerine kuruldur. Kalenin içinde farklı milletlerin izini taşıyan zindan, güvercinlik, su yolları, cami ve çarşı bulunur. 25 metre yükseliğe sahip olan kale, restorasyon ve çevre düzenlenmesi sonucu ziyarete açılmıştır.

Elazığ Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Elazığ Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı