Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Ağrı’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Elazığ Ağrı uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Ağrı Uçak Bileti

Elazığ Ağrı Uçak Bileti

1516 metre ile ülkemizin en yüksek dağına sahip olan Ağrı, aynı zamanda ülkenin en soğuk illerinden biridir. Köklü bir geçmişe sahip olan şehir, farklı kültürlere ait tarihi yapıları ile dikkat çeker.

1784 yılında yapımı tamamlanan İshak Paşa Sarayı, Topkapı Sarayından sonra ülkemizin en büyük ikinci sarayıdır. Doğubayazıt ilçesinde yer alan saray, Ağrı’da turizmin en yoğun olduğu bölgedir. Öyle ki yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok turist yalnız bu sarayı gezmek için dahi olsa Ağrı’yı ziyaret eder. Bir rivayete göre; Ağrı’ya gelip İshak Paşa Sarayını görmeden dönen, tekrar gelip onu görmeden ölmezmiş.

Tarihte Nuh’un gemisinin karaya oturduğu yer olarak bilinen Ağrı Dağı kayak turizmine hitap etmesinin yanı sıra, kutsal kitaplarda da adı geçtiği için inanç turizmi içinde ziyaret edilir. Türkiye’nin en yüksek Dağı olan Ağrı Dağının zirvesindeki kar dört mevsim boyunca erimez.

Diyadin ilçe merkezine 5 kilometre mesafede yer alan Diyadin Kaplıcaları, oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Murat Nehrinin etrafında bulunan kaplıcalar, Ağrı ve çevresinden çok sayıda turist çeker.

Elazığ Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Amasya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı