Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Tekirdağ’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 10 dakikadır.

Erzurum Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Trakya’nın şirin bir ili olan Tekirdağ, özellikle sahil kasabaları ile yaz aylarında oldukça sık tercih edilen tatil rotalarından biridir. Trakya mutfağının nefis lezzetlerini tadabileceğiniz kent gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde oldukça ilgi çekici noktalara sahiptir.

M. Ö. 3500’lü yıllardan günümüze kadar kazı çalışmaları sonucunda Tekirdağ’ın belirli bölümlerinde çıkarılan değerli eserlerin sergilendiği Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, şehrin eski tarihine ışık tutan mekanlardan biridir. Antik çağlardan beri bölge halkı tarafından gündelik yaşamda kullanılan madeni paralar, süs eşyaları, kesici aletler ve savaş aletlerinin yer aldığı müze, 1992 yılında hizmete açıldı. Şehrin eski dönemlerinde Vali Konağı olarak hizmet gören evin çevrilmesi sonucu oluşan müze, üç katlı bir yapıya sahiptir. Müzede Bizans, Roma, Helenistik dönem, Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait oldukça değerli eşyalar yer alır.

Tertemiz denizi ile yaz aylarının vazgeçilmez adresi olan Şarköy, dünyanın en uzun 12. sahil şeridine ev sahipliği yapar. Ödüllü plajları ile görenleri büyüleyen Şarköy, balık restoranları, rüzgar sörfü ve yamaç paraşütü ile oldukça ünlüdür.

Erzurum Tekirdağ’a uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Erzurum Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı