Çok ucuz fiyatlarla Ordu Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Ordu Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Ordu‘dan Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Ordu Nevşehir Uçak Bileti

Ordu Nevşehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinin en gözde şehirlerinden biri olan Nevşehir, ülkemizin önemli yerli ve yabancı turizm yatağıdır. Yıl içinde oldukça büyük rağbet gören kent; kültürel, tarihi ve doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Dünyanın sayılı miraslarına ev sahipliği yapan Nevşehir, eşsiz güzellikleri ile aynı zamanda UNESCO listesine adını yazdıran yerleşimlerden biridir.

Oluşumu milyonlarca yıl öncesine dayanan peri bacaları, Erciyes Dağı ve Hasan Dağında meydana gelen volkanik patlama sonucunda ortaya çıktı. Jeopolitik yapısı bakımından dünyanın en ilginç manzaralarında biri olan bölge, Nevşehir merkeze 7 kilometre uzaklıktadır. Görmekten ve gezmekten keyif alacağınız bir atmosfere sahip olan peri bacaları, ülkemizde balon turunun en keyifli adresidir. Milyonlarca yıl önceye sahip yaşam kalıntılarına ev sahipliği yapan mağaraları keşfetmek oldukça heyecan vericidir. Bölgenin etrafında yörenin mimarisine uygun şekilde yapılan taş evlerde konaklamak ambiyansı anlamanız adına daha ilgi çekici olacaktır.

Göreme Açık Hava Müzesi milattan sonra 4. yüzyıldan başlayıp, 13. yüzyıla kadar devam eden yerleşik düzenin adresidir. Yoğun manastır hayatına ev sahipliği yapan bölge, ilk dönemlerinden beri özgünlüğünü yitirmeden günümüze kadar ulaştı.

Ordu Nevşehir uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Ordu Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.