Çok ucuz fiyatlarla Rize Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Rize Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Rize’den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’da nerelere gidebiliriz?

Rize Kahramanmaraş Uçak Bileti

Rize Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş, bulunduğu bölgenin tabiat koşullarına uygun bir profil çizer. Şehir merkezindeki ve çevresindeki doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken şehir aynı zamanda kültürel ve tarihsel değerleri ile de adından söz ettirmeyi başarır. Farklı lezzetler ile gezginlerine çeşitli tatlar sunan kent, aynı zamanda misafirlerine gastronomi alanında da gelişmiş bir özellik gösterir.

Şehir özellikle gölleri ve şelaleleri ile doğal bir görüntü sergiler. Mavi Göl Şelalesi, bunun en büyük örneklerinden biridir. Bu şelaleyi diğerlerinden ayıran özellik ise 15 metre yükseklikten akan suyuna tepeden atlama imkanının olmasıdır. Etrafı yemyeşil bir alanla çevrili olan Mavi Göl, aynı zamanda kaya tırmanışı içinde sıklıkla tercih edilir bir merkezdir.

Genç Hitit dönemi eserlerinden biri olan Kahramanmaraş Kalesi, milattan önce 9. yüzyıla ait bir yapıdır. Şehir merkezinde heybeti bir duruşa sahip olan kale özellikle Müslümanlar ve Bizanslar arasında yıllar boyunca devam eden çekişmelere sahne oldu. Çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen kalenin uzun yıllar boyunca kapısında kalan aslan heykeli bugün Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesinde ziyaretçileri ile buluşur.

Rize Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Rize Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.