Çok ucuz fiyatlarla Rize Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

Rize Kayseri uçak bileti al!

Sizde Rize’den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Kayseri  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Rize Kayseri Uçak Bileti

Rize Kayseri Uçak Bileti

Anadolu’nun tam olarak orta kısmında yer alan Kayseri, 6000 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Çeşitli toplulukların yıllar boyunca egemenliği altına giren kent, kültürel dokular bakımından kendini koruyan en önemli yerleşimlerden biridir. Köklü bir tarihe sahip olmasının sonucu olarak zengin bir alt yapıya ev sahipliği yapan bölge aynı zamanda ilk dönemlerinde önemli ticaret merkezlerinin geçiş güzergahı üzerinde bulunmasından dolayı da gelişmiş bir özellik gösterir. Milli mücadelenin önemli kollarından biri olan Kayseri bu döneme özgü mirasları ile de gezginlerine eğitici bir özellik kazandırır. Yüzyıllar boyunca süregelen çeşitli yöresel ürünleri ile damakları şenlendiren kent aynı zamanda ülkemizin en önemli kış turizmi merkezlerinden biridir.

1904’te Abdülhamid zamanında Neoklasik mimarlık döneminin en güzel örneklerinden biri olan Kayseri Lisesi günümüzde Milli Mücadele Müzesi olarak ziyarete açıktır. “İkinci Başşehir” unvanını taşıyan bina aynı zamanda milli mücadele döneminde en önemli merkez kollarından biridir. Muhteşem bir mimariye sahip olan yapı, Atatürk’ün harf devrimi ile nitelenen fotoğrafının da çektirildiği yerdir. Osmanlı döneminden kalma ve Cumhuriyet dönemine geçişin en güzel kalıntılarından biri olan Kayseri Lisesi, şehirde görmekten keyif alacağınız yapılardan biridir.

Rize Kayseri uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Rize Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.