Çok ucuz fiyatlarla Rize Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Rize Van uçak bileti al!

Sizde Rize’den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Rize Van Uçak Bileti

Rize Van Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca ayakta kalan Van, bugün adından “kaleler şehri” olarak bahsettirir. Şehir merkezinin yanı sıra ilçelerinin de büyük bir tarihe ev sahipliği yapması sonucu kültür turlarının sıklıkla tercih edilen adreslerinden biri haline geldi. Tarihsel değerleri kadar ülkemiz genelinde doğal güzellikleri ile de ön plana çıkan kent, Doğu Anadolu Bölgesinin gözde yerleşimlerinden biridir. Aynı zamanda Van yöresine özgü lezzetleri ile de sizi gastronomi tadında güzel lezzetler ile buluşturur.

Yaz ve kış ayrı bir ihtişama kapılarını açan Van Gölü çevresini saran dağların arasında pırıl pırıl bir görüntü sergiler. Van deyince akla ilk gelen yer olan Van Gölü,  Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sodalı en büyük gölüdür. Muhteşem bir manzaraya kapılarını açan bölge su altı peribacaları diye bilinen ve pek çok tarihi eseri barındıran dalış aktiviteleri ile de hayranlık uyandırır. Gölde sandalla gezinti, kano, yelken, su kayağı yapılabilir. Aynı zamanda çevresinde kamp alanları içinde uygun arazi yapılarına sahip olan göl kuş gözlemciliği, trekking ve akşam yürüyüşü için sıklıkla tercih edilir. Van Gölünden hareket eden arabalı vapurlar ile Tatvan’a oldukça hoş bir yolculuk sonucu ulaşabilirsiniz.

Rize Van uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Rize Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.