Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Bodrum uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Bodrumö ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Bodrum Uçak Bileti

Şanlıurfa Bodrum Uçak Bileti

Muğla’nın en göze ilçelerinden biri olan Bodrum, her mevsim ayrı bir güzelliğe kapılarını açar. Doğa ile bütünleşen kent, yıl boyunca yoğun bir nüfusa sahiptir. Bugün pek çok ülkeye ait çeşitli kültürleri içinde kapsayan Bodrum mitolojide geçen adı ile oldukça ünlüdür. Kum plajları, koyları, burunları, adaları, yöresine özgü lezzetleri ile misafirlerine keyifli bir tatil keyfi yaşayan Bodrum, bahar ve yaz aylarında ülkemizin en fazla turist çeken noktasıdır.

Tarihte ilk olarak St. Jean Şövalyeleri’ne yapılan Bodrum Kalesi 1522 yılında sarp kayalıklar arasına inşa edilen bir yapıdır. İki liman arasında üç tarafı deniz ile çevrili olan görkemli kale, bugün aynı zamanda şehrin gözde sembolüdür. İçinde Bodrum Sualtı Müzesi bulunan yapı şehrin ilk çağa kadar uzanan tarihine ev sahipliği yapar. Müzenin içinde Karyalı Prenses Salonu, Klasik Devir Salonu, Amphora ve Türk Hamamı gibi pek çok bölüm bulunur.

Şanlıurfa Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Şanlıurfa Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.