Çok ucuz fiyatlarla Siirt Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Siirt Kars uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Kars Uçak Bileti

Siirt Kars Uçak Bileti

Anadolu ve Kafkasya’nın ülkemizdeki en önemli kesişimi olan Kars, iki medeniyetin ortak paylaşımlarını geçmişten günümüze kadar üzerinde taşıyan şehirdir. Çeşitli kültürlerin birbiri ile buluşması sonucunda manevi bir atmosfere kucak açan kent, bugün tarihsel ve kültürel özelliklerinin toplamı ile beğeni kazanır. Son yıllardaki değişimi ile Doğu Anadolu Bölgesinin büyük bir ivme kazanan turizm merkezleri arasına giren Kars, aynı zamanda bugün bir hoşgörü şehridir. Tüm bunların yanı sıra il coğrafi koşulları ve iklimsel özellikleri ile kış aylarında bölgenin ve Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinin başında gelir.

Geçmişte Anadolu ve Kafkasya’nın sınır noktası olarak görev alan Ani Harabeleri, bu özelliği sonucu bugün Anadolu topraklarındaki en önemli antik kentler arasındadır. Bugün Ermenistan ve Türkiye sınırını oluşturan Arpaçay Nehri üzerinde yer alan Ani Harabeleri, 5 kilometreyi aşan sütunlar, surlar, katedral, kilise ve camilerin birleşimi ile mimari açıdan zengin bir özellik gösterir. Eskiye dair pek çok yapının az da olsa kendini koruduğu mesken yerleri ile de göze çarpan Ani Harabeleri 2016 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazandı.

Siirt Kars uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Siirt Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.