Çok ucuz fiyatlarla Sinop Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Sinop Bursa uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Bursa Uçak Bileti

Sinop Bursa Uçak Bileti

Bugün Marmara’nın en gelişmiş şehirleri arasında kendini gösteren Bursa; kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra şehir yaşantısı ile de dikkatleri üzerine çeker. Gece ve gündüz aktif olan bir şehir yaşantısına sahip olan kent, özellikle kültürel turizmin ülkemizdeki vazgeçilmez adreslerinin başında gelir. Selçuklu ve Osmanlı döneminin en güzel mimari eserlerine ve kültürel tarzlarına sahip olan kent, Osmanlı’nın ilk başkenti olması ile de ayrı bir öneme sahiptir.

Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen ve bu dönemlerin hepsinde önemli bir ticaret merkezi olarak varlığını devam ettiren Bursa, bugün asırlara tanıklık eden hanları ile ilgi odağıdır. Şehrin pek çok yerinde karşınıza çıkan gösterişli hanlar bugün şehrin el sanatları, hediyelik eşya ve ipek satıcılarının adresidir.

Antik çağlardan beri varlığı bilinen Uludağ, 1961 tarihinde milli park unvanını aldı. Günümüzde Türkiye’nin en önemli kış turizmi merkezlerinin başında gelen Uludağ, olağanüstü tabiatı ile sezonunda yerli ve yabancı pek çok turiste kapılarını açar. Uludağ Kayak Merkezinde konaklamak için yüksek kapasiteli bir otel de yer alır.

Sinop Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Sinop Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.