Çok ucuz fiyatlarla Sivas Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 15 dakikadır.

Sivas Denizli uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde yılın her mevsimi Sivas Denizli ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Denizli Uçak Bileti

Sivas Denizli Uçak Bileti

Ege Bölgesindeki Denizli, özellikle bahar döneminin gelişi ile dünya turizmine açılan bir kapıdır. Ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen Denizli, UNESCO listeleri ile dikkatleri üzerine çeker. Türkiye’nin önemli kaplıca merkezleri arasından yerini alan kent, yüzyıllar boyunca bu özelliği dolayısıyla çeşitli uygarlıkları misafir etti. Bugün tüm bu uygarlıkların çeşitli dönemlerine ait önemli miraslarına ev sahipliği yapan Denizli, özellikle tarihi ve kültürel turizme hitap eden noktaları ile beğeni kazanır.

Menderes Nehri kıyısındaki Pamukkale Travertenleri, ülkemizin önemli sembolleri arasındadır. Geçmişte önemli uygarlıklara kapılarını açan bu bölge Hierapolis Antik Kentine ev sahipliği yapması ile tanınır. Toplamda 17 adet su kaynağının yer aldığı travertenlerin ısısı yıl boyunca 35 ve 100 derece arasında değişiklik gösterir. 1988 yılından beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer edinen Pamukkale Travertenleri aynı zamanda insanı cezbeden görüntüsü ile de göz kamaştırır.

Sivas Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Sivas Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.