Çok ucuz fiyatlarla Sivas Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Sivas Kayseri uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sivas Kayseri ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Kayseri Uçak Bileti

Sivas Kayseri Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinin ve Türkiye’nin eğitim, sağlık, sanayi ve ticaret alanında en gelişmiş şehirlerinden olan Kayseri, turizm açısından günümüze kadar adını pek fazla duyuramayan kentlerden biridir. Uzun bir geçmişe sahne olan şehrin tarihine bakıldığında 4000 yılı aşkındır insan topluluklarına ev sahipliği yaptığı bilinir. İlk dönemlerinden beri Anadolu’nun önemli ticaret yolları arasında olduğu bilinen Kayseri, bugün özellikle çeşitli dönemlere ait han, kervansaray ve medreseleri ile göze çarpar.

Ülkemizin önemli kış turizmi merkezlerinden biri olan Erciyes Dağı yılın her ayı üzerinde karın eksik olmadığı yerdir. 3910 metre yüksekliğe sahip olan bölge pek çok teknolojik sistemi ile bugün kış turizminin nabzını tutar. Doğa turizminin başkentlerinden olan Erciyes aynı zamanda Bizans döneminde rahiplerin inzivaya çekildiği yer olarak da tanınır.

Kışın tadını çıkarabileceğiniz kayak merkezine bağlı yüksek kapasiteli otelde konaklama imkanı her zaman için vardır.

Sivas Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Sivas Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.