Çok ucuz fiyatlarla Uşak Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Uşak’tan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 45 dakikadır.

Uşak Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Uşak’tan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Uşak Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinde ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Uşak Eskişehir Uçak Bileti

Uşak Eskişehir Uçak Bileti

Anadolu’nun modern görünümlü şehirlerinin başında gelen Eskişehir’in ilk olarak tarih sahnesine çıkışı Friglere dayanır. Bugün Eskişehir, Afyon ve Kütahya sınırları arasında bulunan Frig Vadisi, şehrin ilk insan yaşantısına tanıklık eder.

Işıltılı geniş caddeleri, gösterişli meydanları, alışveriş mekanları ve restoranları ile oldukça hoş bir şehir görünümüne sahip olan Eskişehir, yaz ve kış hareketli bir merkezdir.

Kentte ilk yerleşimin olduğu tarihi Odunpazarı bölgesi, bugün şehrin en yüksek turizm potansiyeline sahip noktasıdır. Osmanlı döneminden kalma mimarilerin günümüzün modern görünümü ile beraber restore edilmesi sonucu dikkatleri üzerine çeker. Sağlı sollu dar ve geniş sokaklarında sıralı olarak konumlanan evlerin her biri ayrı bir renk ile oldukça sevimlidir. Genellikle iki veya üç kattan meydana gelen konakların alt katında şehre özgü kültürel ve yöresel hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.

Uşak Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti  bu güzergah için tercih edilebilir. Uşak Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Uşak Havalimanı içinden de Uşak Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Uşak Eskişehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz!