Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Aydın’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 5 dakikadır.

Erzincan Aydın uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’a nerelere gidebiliriz?

Erzincan Aydın Uçak Bileti

Erzincan Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Aydın, Türkiye’nin yaz turizmi açısından yoğun olan şehirlerinden biridir. Sahip olduğu kasabaları ile yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktası haline gelen Aydın’da, özellikle yaz aylarında plajların doluluk oranı oldukça fazladır.

Beş yüz milyonluk bir geçmişe sahip olan Dilek Yarımadası, Güzelçamlı Milli Park sınırları içinde bulunur. Küçük Menderes ve Büyük Menderes arasında kalan Yarımada, Kuşadası ilçesine 28 kilometre mesafede yer alır. Yeşilin ve mavinin  harmanlandığı bölge, ülkemizin cennet köşelerinden biridir.  M. Ö. 6. Yüzyıla ait olan Saplı Ada, günümüzde hala kara parçası ile kıyı arasında köprü görevi üstlenir.

Ege Bölgesi barındırdığı farklı dönemlere ait antik kentleri ile oldukça ünlüdür. İyon şehir devletlerinden biri olan Priene Antik Kenti, Aydın’ın geçmiş tarihini aydınlatan bölgelerden biridir. Roma dönemine ait pek çok sokak ve konut bulunan antik kent, Menderes Nehrinin yaklaşık olarak 10 kilometre uzağında bulunur. İlk kurulduğu yıllarda deniz kenarında yer alan antik kent, Menderes alüvyonu sonucu günümüzde geniş kara parçası içindedir.

Erzincan Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Erzincan Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı