Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Uşak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Uşak’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 15 dakikadır.

Gaziantep Uşak uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Uşak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Uşak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Uşak’ta nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Uşak Uçak Bileti

Gaziantep Uşak Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar için yerleşim yeri olarak tercih edilen Uşak, Eski Çağ ve Modern Çağ karmasının özel yapılarını barındırır. Farklı medeniyetlerin hüküm sürdüğü şehir, Ege Bölgesinin İç Batı Anadolu Bölümünde bulunur. Uşak, tarihi yapısı ile olduğu kadar, doğal güzellikler ve termal su kaynaklarına sahip olması ile de belirli bir kitleye dört mevsim boyunca hitap eder.

1893 yılında yapılan Paşa Hanı, Uşak şehir merkezinde yer alır. Dünyanın en önemli ticaret yollarından biri olan Kral Yolu’nun geçtiği kavşak üzerinde bulunan Paşa Hanı, günümüzde butik bir otel olarak kullanılır. Tiritoğlu Mehmet Paşa’nın isteği üzerine yaptırılan Paşa Hanı, Fransız bir mimarın imzasını taşır. Taş kesme tekniği ile örülü olan yapı, aynı zamanda Marsilya kiremidi olarak adını duyuran kiremit sisteminin ilk uygulandığı mekandır. İhtişamlı konak 1983 yılına kadar aktif bir ticaret merkezi olarak kullanıldı.

Ege Bölgesi kaplıca turizmi açısından ülkemizin önde gelen bölgelerinin başında gelir. Yeraltı kaynaklarına sık rastlanan Uşak, mineraller bakımından oldukça zengin bir suya sahiptir. Şehir termal su bakımından zengin olması nedeniyle konaklama içinde imkanlar bir hayli gelişmiş durumdadır.

Gaziantep Uşak uçak bileti fiyatları

Uşak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Uşak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Uşak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Uşak uçak bileti satın alınabiliyor.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Gaziantep Uşak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı