Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9  saat 5 dakikadır.

Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Adıyaman Uçak Bileti

Kahramanmaraş Adıyaman Uçak Bileti

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Adıyaman, Orta Fırat bölümünde bulunur. Tarihi milattan önce 40000 yılına kadar uzanan kent, uzun yıllar boyunca yerleşimin olduğu bir merkezdir. Bu özelliği sayesinde Kalkilitik ve Neolitik çağlar başta olmak üzere pek çok dönemin harmanlandığı topraklara hakim olan Adıyaman, ülkemizin tarihsel ve kültürel açıdan ilgi çekici şehirlerinden biridir.

2150 metre yüksekliği ile görkemli bir duruşa sahne olan Nemrut Dağı, Adıyaman’ın Kahta ilçesi sınırlarındadır. Kommagene Krallığının atalarına ve tanrılarına minnettarlığını dile getirmek adına inşa ettiği pek çok anıt mezara ev sahipliği yapan bölge Helenistik dönemin en güzel kalıntılarına sahiptir. 1987 tarihinde UNESCO Dünya Mirası Listesine girmeye hak kazanan Nemrut Dağı, yalnızca Adıyaman için değil: ülkemiz adına da en güzel miraslardan biri olarak nitelendirilir.

Nemrut Dağı Milli Parkı sınırlarında bulunan Yeni Kalenin bir diğer adı ise “Kahta Kalesidir.” Tarih boyunca Hitit, Roma ve Memluklerin eline geçen yapı, günümüzde hala pek çok yerinde çeşitli uygarlıklara ait önemli izler barındırır.

Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Kahramanmaraş Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.