Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

Kayseri Artvin uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Artvin Uçak Bileti

Kayseri Artvin Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan Artvin, doğası ile dünyanın dört bir yanından gelen gezginler üzerinde hayranlık yaratır. Yemyeşil ormanlar, yaylalar, ağaç türleri, göller ve vadiler ile çevrili olan şehir Türkiye’nin eşsiz noktalarından biridir. Ülkemizin yayla turizmini simgeleyen nadide bölgelerinden biri olan Artvin, aynı zamanda M. Ö. 3000’li yıllara kadar dayanan köklü geçmişi neticesinde birçok göz alıcı mimariye de ev sahipliği yapar. Meşhur Karadeniz kültürünü yakından tanıma imkanı sunan şehir, bunun yanı sıra lezzetli yemekleri ile de büyük merak uyandırır.

Şehrin dört bir yanı irili ufaklı yaylalar, karstik araziler ve göller ile çevrili olan Artvin, doğal güzelliğin doruklarda yaşandığı bir merkezdir. Şehir merkezine 10 kilometre mesafede yer alan Kafkasör Yaylası, Artvin denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biridir. 1250 metre yükseklikte bulunan yaylanın etrafında yerel halk dışında bungalov evlerden oluşan konaklama imkanı da bulunur. Her yıl temmuz ayında düzenlenen Kültür Turizm ve Sanat Festivali çerçevesinde yoğun ilgi gören bölge, doğa ile iç içe olduğundan huzurlu bir atmosfere sahiptir.

Kayseri Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Kayseri Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.