Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Rize uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Rize’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.

Kocaeli Rize uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Rize’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Rize Uçak Bileti

Kocaeli Rize Uçak Bileti

Oksijen bolluğu ve yemyeşil doğası ile ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Rize, Karadeniz Bölgesinin coğrafi özelliklerine fazlasıyla hakimdir. Yaylalarında, sahillerinde ve ormanlarında tabiatın en güzel renklerini taşıyan şehir aynı zamanda Karadeniz mutfağına özgü lezzetleri ile de gezginlerine hoş bir seyahat tecrübesi sunar.

1300’lü yıllarda Halalılar tarafından yerleşim için uygun görülen Ayder Yaylası, yalın doğası ile ülkemizin en köşelerinden biridir. Çamlıhemşin ilçesinde yer alan yaylanın rakımı 1350 metreye kadar ulaşır. Her yıl belirli dönem içinde düzenlenen festivalleri ile yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktası olan bölge, aynı zamanda Türkiye’nin en etkin yayla turizmi alanıdır.

Özellikle belirli bir dönem Pontus Rum İmparatorluğuna ev sahipliği yapan bölge pek çok tarihi kalıntıya kapılarını açar. 19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin en güzel temsillerinden biri olan Rize Müzesi, oldukça şirin bir görünüme sahiptir. Geçmişten beri kentin birçok bölümünde yapılan kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen değerli kalıntıların can bulduğu müze; el yazmaları, altın sikkeleri ve 1000’i aşkın etnografik eserleri ile zengin bir içerik kapsar.

Kocaeli Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Kocaeli Rize uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.