Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Kocaeli Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Tekirdağ Uçak Bileti

Kocaeli Tekirdağ Uçak Bileti

Oldukça şirin bir insan topluluğuna sahip olan Tekirdağ, Trakya Bölgesinin kültürel özellikleri ile harmanlanan bir şehirdir. Özellikle sahil kasabaları ile bahar ve yaz aylarının daimi adreslerinden biri olan kent, oldukça ilgi çekici bir tabiat örtüsüne sahiptir. Aynı zamanda Tekirdağ, Trakya mutfağına özgü lezzetli sunumları ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası sunar.

Şehrin en gözde ilçelerinden biri olan Şarköy, Marmara Denizine kıyısı olan en güzel yerleşimdir. 60 kilometre ile Türkiye’nin en uzun sahil kasabalarından biri olan şehir, bulunduğu bölgenin Bodrum’u olarak da nitelendirilir. Yalın doğası ve ormanları ile huzurun başkentlerinden biri olan Şarköy, mavi bayraklı plajları ile oldukça ilgi çekicidir.

Yamaç paraşütünün Türkiye’deki en güzel adresleri arasında kendini gösteren Uçmakdere, Tekirdağ şehir merkezine 35 kilometre uzaklıktadır. Ganos Dağının yamaçlarından başlayan bir tur ile bölgenin en keyifli manzaralarını ayaklar altına seren şehir, kartpostallık bir görüntüye hakimdir. Doğa sporları içinde elverişli bir araziye sahip olan Uçmakdere, aynı zamanda ülkemizde sıklıkla tercih edilen kamp alanlarından biridir.

Kocaeli Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Kocaeli Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.