Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

Nevşehir Batman uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Batman Uçak Bileti

Nevşehir Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Batman, kültürel ve tarihi özellikleri ile öne çıkan şehirlerden biridir. Her bir noktasında barındırdığı tarihsel süreçler bakımından günümüzde en gizemli kentler arasında kendini gösteren Batman, geçmişi ile beraber okunmayı bekleyen bir başucu kitabıdır. Özellikle tarihseverler tarafından yoğun bir ilgi gören şehir, görülmeyi bekleyen pek çok değere sahiptir.

Jeopolitik yapısı incelendiğinde ülkemizde nadir görülen bir güzelliğe ev sahipliği yapan Hasankeyf‘in tam olarak ne zamanda kurulduğu bilinmez. Çok eski bir yerleşim yeri olan bölge, tarihin ilk çağlarına kadar uzanır. Günümüzde hala mesken amacı ile kullanılan pek çok mağaranın bulunduğu yerleşime özellikle Bizans İmparatorluğu döneminde eklentiler yapıldı. Çeşitli dönemlerde ticaret yollarının üzerinden geçmesi ile ilim ve kültür merkezi, rasathane ve darüşşifa olarak hizmete açılan bölge ulaşım yollarının değişmesi ile bu önemini yitirdi. 4000 yılı aşkındır Sümerlere, Babillilere ve Asurlara kucak açan bölge çok fonksiyonlu özelliklerini günümüzde hala korur. 200 metreye varan derin vadilere ulaşan Hasankeyf aynı zamanda su medeniyetinin ortaya çıktığı yerdir. Kalkerli arazisi sonucu bugün derin ve heybetli kanyonlara ev sahipliği yapan Hasankeyf, ülkemizin en büyük değerlerinden biridir.

Nevşehir Batman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Nevşehir Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.