Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Nevşehir Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Kastamonu Uçak Bileti

Nevşehir Kastamonu Uçak Bileti

Anadolu şehirleri arasında kültürel ve tarihi özellikleri ile ön plana çıkan Kastamonu, bugüne kadar pek çok beyliğin ve imparatorluğun hakimiyet altına aldığı şehirdir. “evliyalar şehri” olarak bilinen kent, çeşitli dönemlerde farklı dini yapılar ile günümüzde inanç turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzellikleri ile dillere destan bir coğrafyaya hakim olan şehrin pek çok ilçesi milli parklar, yemyeşil ormanlar ve denizler ile çevrilidir. Sahil kesimlerinin ilgi çekici özelliği doğrultusunda Kastamonu, dokusu ve yalınlığı bozulmayan koyların ve burunların adresidir.

Şehir merkezinde ve ilçelerinde bulunan Kastamonu konakları, şehrin kendine özgü mimarisini yansıtan evlerdir. Kentte muhteşem bir imza özelliği taşıyan bu evler, yüzyıllar öncesinden günümüze kadar ulaştı. Şehrin coğrafi özellikleri ve insan faktörleri göz önüne alınarak inşa edilen geleneksel yapıların tarzları çeşitlilik gösterir. Kastamonu evleri günümüzde farklı faaliyetler içinde ziyarete açıktır.

Sahil kesimleri ile ilgi odağı olan kent, el değmeyen durulukta plajları ve koyları ile muhteşem bir tabiata sahiptir. İl merkezine 131 kilometre uzaklıkta olan Cide, Karadeniz’in en sevimli ilçelerinden biridir. Çam ve meşe ağaçlarının altında gizli bir cennet havası yansıtan Gideros Koyu, kendinizi doğasına teslim edebileceğiniz bir güzelliktedir.

Nevşehir Kastamonu uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Nevşehir Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.