Çok ucuz fiyatlarla Rize Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

Rize Kars uçak bileti al!

Sizde Rize’den Kars’a  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Rize Kars Uçak Bileti

Rize Kars Uçak Bileti

Tarihi İpek Yolunun üzerinden geçtiği Kars, Anadolu ve Kafkasya’nın kesişim noktasını simgeler. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlerin geçiş noktası üzerinde bulunmasından dolayı günümüzde kozmopolit bir yapıya hakim olan şehir, özellikle kültür ve tarih aşıklarının dikkatini çeker. Özellikle son yıllarda kış turizmi adına yüksek bir sükse yapan Kars, kış sporlarına yatkınlığı sonucu ülkemizin sıklıkla tercih edilen turizm merkezlerinden biri haline geldi.

Osmanlı-Rus Savaşı sırasında özellikle Rusların belirli yerleri askeri bölge olarak kullanması sonucu çeşitli yaşam kalıntılarına ev sahipliği yapan Sarıkamış, şehrin tarihi değeri ile eşdeğer bir tutum sergiler. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürler tarafından ele geçirilen bölge özellikle Katerina’nın Köşkü olarak da bilinen Av Köşkü ile dikkatleri üzerine çeker. 1900 ve 1902 yıllarında inşa edildiği bilinen yapı, 1914 yılında Rus Çarı 2. Nikola ve eşinin konakladığı evdir. İç ve dış tasarımları ile Rus mimarisinin en güzel örneklerinden birini simgeleyen Katerina’nın Köşkü, kentin kültürel miraslarına bir örnektir.

Toplamda 5 etaptan oluşan ve uzunluğu 12 kilometreyi bulan pistlere sahip Sarıkamış Kayak Merkezi, yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu noktalar arasındadır. Tesise ait bir otelinde yer aldığı Sarıkamış, kar kalitesi ile ülkemizin en güzel pistidir.

Rize Kars uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Uluslararası Havalimanı özelliğine sahip olan Kars Harakani Havaalanı‘nın sivil havacılık alanında uzun süreden beri hizmet verir. Pist yüzeyi beton kaplamalı olan havaalanı aynı zamanda Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan en büyük hava meydanıdır. İsmini Ebu’l Hasan Harakani’den alan havaalanı yıllık olarak ortalama 33736 yolcu taşıma yoğunluğuna sahiptir. Bölgenin önemli bir değeri olan düşünür Ebu’ Hasan Harakani havalimanındaki adı ile öne çıkar. Bulunduğu bölge genelinde değerlendirildiğinde havalimanı ulaşımı oldukça önemlidir. Bunun hava yolu şirketi için en önemli sonucu ise halkın hava ulaşımına ilgisidir. TatilCity.NET üzerinde sitemizde ucuz Kars Harakani Havalimanı uçak bileti de bulunabilir. Kars’tan herhangi bir bölgeye uçmak isteyen yolcular uçak bileti ara özelliğini kullanabilir.

Kars Harakani Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Iğdır Havalimanı ucuz uçak bileti de alınır. TatilCity.NET’de en uygun uçak bileti bulunuyor.

Kars Harakani Havalimanı uçak bileti

Kars Harakani Havalimanı uçak bileti

Kars’ın hava yolu ulaşımının yanı sıra buna bağlı olarak gelişen havaalanı da tıpkı kara yolunda olduğu gibi önemli bir büyük bir önem taşır. İstanbul, İzmir ve Ankara’dan direkt olarak ya da Türkiye’nin diğer illerinden İstanbul, İzmir ve Ankara aktarmalı olarak havalimanına inmek mümkündür. Ülkemizin en doğu sınırında yer alan Kars’ın havaalanı sahibi olması ile beraber konforu ulaşımda sükse yaptığı görülür.  Bu sayede hem de yolculuk süresinin kısaldı hem de şehir gelişmişlik bakımından oldukça büyük bir avantaj sağladı.

Kars Harakani Havalimanı Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı, şehir merkezine 6 kilometre uzaklıktaki Karacaören Köyü sınırlarındadır. Kars Harakani Havalimanı‘na ulaşım için birçok alternatif vardır. Belediye otobüsleri toplu taşıma için kullanıma uygun seçeneklerden biridir. Belediyenin tahsis etmiş olduğu araçlarla belirli zaman dilimlerinde havalimanına ulaşmak mümkündür.

Kars Harakani Havalimanı ucuz uçak bileti

Otobüsler dışında bir diğer seçenek ise taksi hizmetidir. Terminalin dışında bekleyen taksiler günün her saatinde hizmet verir. Yolcuları istediği noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde götürür. Kars Harakani Havalimanı‘nda yer alan rent a car firması da ulaşımda bir diğer tercihtir. Buradan yolcular bütçelerine uygun, istedikleri türde araçları kiralayabilir ve istedikleri noktalara rahatlıkla varabilir.

Aynı zamanda hava yolu firmalarının veya havaalanının sağladığı servis hizmetleri de Kars Harakani Havalimanı için ulaşım kolaylığı sağlayan hizmetlerden biri olarak sıklıkla tercih edilir.

Ucuz Kars Harakani Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Kars Harakani Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Kars’dan başka bir şehre uçmak isteyen yolcular web sitemizde ucuz Kars Harakani Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Kars Harakani Havaalanı Konumu

Rize Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.