Çok ucuz fiyatlarla Rize Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

Rize Muş uçak bileti al!

Sizde Rize’den Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’da nerelere gidebiliriz?

Rize Muş Uçak Bileti

Rize Muş Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Muş, ülkemiz genelinde düşman istilasına çok fazla uğramayan nadir topraklardan biridir. Türklere Anadolu kapılarını açan Malazgirt Meydan Savaşının yaşandığı nokta üzerine kurulu olan şehir, ülkemizin tarihsel zenginliğini anlatan yerleşimler arasındadır. Camileri, medreseleri, hanları ve köprüleri ile görülmeye değer bir tarihi barındırır.

Farsça’da şarap anlamına gelen Arak Manastırı, Muş’un farklı kültürleri simgeleyen yapılarının başında gelir. Muş şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta olan Kepenek Köyü sınırlarında olan manastırın kimler tarafından ve hangi tarihler aralığında yapıldığı kesin olarak bilinmese de Roma dönemini ifade eden motiflerinin varlığı dikkat çeker. Şehrin önemli yapılarından olmasına karşın günümüzde bakımsız bir hal aldığı görülür.

Türklere Anadolu’nun kapılarını kesin olarak açan şehir, bununla paralel olarak Türk İslam kültürüne dayanan mimarilerinde başlangıç noktalarından biridir. Şehrin pek çok yerinde karşınıza çıkacak olan geleneksel Muş evleri bunun en büyük göstergesidir. Kerpiç ve ahşap karışımı bir görüntüden meydana gelen evler, yaşam tarzları doğrultusunda kurgulanan yapılardır. Genellikle iki kattan oluşan Muş evleri tipik Anadolu kültürünün en net göstergelerinden biridir.

Rize Muş uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Muş  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Rize Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.