Çok ucuz fiyatlarla Rize Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

Rize Ordu uçak bileti al!

Sizde Rize’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Rize Ordu Uçak Bileti

Rize Ordu Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Ordu, eşsiz doğası, kültürel zenginlikleri ve Karadeniz’in en güzel lezzetleri ile sizi buluşturur. Küçük adacıkları, sahili, ormanları ve yaylaları ile doğa ile baş başa kalabileceğiniz Ordu, aynı zamanda şehir yaşantısı ile de oldukça hareketlidir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra bölgeye özgü kültürel faaliyetleri ve tarihi değerleri ile de ön plana çıkan Ordu’da görülmeye değer pek çok güzellik vardır.

Şehrin ve Karadeniz’in en güzel manzaralarından birine tanık olabileceğiniz Boztepe, Ordu’da görülmesi gereken ilk yerlerden biridir. Şehrin doğal açıdan önemli sembollerinden biri olarak öne çıkan bölge denizden 530 metre yüksekliktedir. Kara yolu ile ulaşımın sağlandığı Boztepe’ye aynı zamanda son yıllarda yapılan teleferik ile de kolayca ulaşabilirsiniz. Etrafında Ordu’ya özgü çeşitli hediyelik eşya dükkanlarının ve yöresel yiyeceklerin yer aldığı Boztepe oldukça keyif vericidir.

Ordu şehir merkezine 30 kilometre, Perşembe ilçesine ise 15 kilometre uzaklıkta olan Yason Burnu, arkeolojik ve doğal sit alanıdır. Yarımada özelliğine sahip olan bölge, Rumlardan kalan kilisesi ve mesken yerleri ile ilgi çekici bir özelliğe sahiptir. Yason Burnu şehrin doğal, kültürel ve tarihi güzelliğinin iç içe geçtiği başlıca merkezdir.

Rize Ordu uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Rize Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.