Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Zonguldak’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 15 dakikadır.

Erzurum Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Zonguldak Uçak Bileti

Erzurum Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz’in incisi Zonguldak, Türkiye’nin kuzey ülkeleri ile deniz ticaretinin yoğun olarak yapıldığı şehirlerden biridir. Tarihin her döneminden izler taşıyan kent, köklü bir yerleşim yeridir. Günümüzde farklı uygarlıkların bıraktığı miraslara ev sahipliği yapan Zonguldak, aynı zamanda ülkemizin doğal güzelliği açısından adını duyuran şehirleri arasındadır.

Eski bir kilisenin restorasyon sonrasında üzerine inşa edilen ‘Halil Paşa Konağı’ olarak da bilinen Ereğli Müzesi 1870’li yılına aittir. Lidya, Roma, Grek, Bizans, Osmanlı, Abbasi, Emevi, Sasani ve Artuklu dönemlerine ait pek çok eserin yer aldığı müzede figürlü mermer sütunları, kandiller, takılar ve gündelik hayatta kullanılan eşyalar dikkat çeker. 2008 yılında yapılan sayım neticesinde müze 7484 esere kucak açar. Şehrin tüm dönemlerine ait izlerin yer aldığı müze, Zonguldak’ın en eski tarihine ışık tutar.

Bulunduğu coğrafi konum neticesinde Türkiye termal kaynakları bakımından oldukça ileridir. Kozlu Ilıksu Kaplıcası da Zonguldak’ın bilinen kaplıca merkezlerinden biridir. Kaplıca turizmi bakımından pek fazla tanıtımı yapılmayan kent, yıl içinde belirli ölçüde bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

Erzurum Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Erzurum Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı