Çok ucuz fiyatlarla Hatay Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Zonguldak’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 10 dakikadır.

Hatay Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Hatay Zonguldak Uçak Bileti

Hatay Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel ve önemli şehirlerinden olan Zonguldak, Karadeniz ülkeleri ile deniz ticaretinin sağlandığı noktalardan biridir. Bir liman şehri olan Zonguldak’ın tarihi oldukça eskilere dayanır. Milattan önceki tarihlerde yerleşimin olduğu bilinen kent, pek çok tarihsel zenginliğe kucak açar. Bölgenin en dikkat çekici yönü ise tarifsiz olan tabiat güzelliğidir. Her tarafı yemyeşil ormanlarla örülü olan Zonguldak, bitki örtüsü bakımından geniştir. Sahilleri, yaylaları ve dağları ile şehir gezginlerine keyifli bir Karadeniz turu yaşatır.

Tietion Antik Kenti, şehrin Çaycuma ilçesine bağlıdır. Filyos Çayı etrafından bulunan antik kent, ‘Filyos Antik Kenti’ olarak da adlandırılır. Tios adlı rahibin önderliğindeki Miletos kolonisi tarafından inşa edilen kent, M. Ö. 70 yılında Roma İmparatorluğu tarafından yıkıldı. Ardından Bizans döneminde yeniden yapılan kale, uzun yıllar boyunca ticaret ve balıkçı şehri olarak varlığını sürdürdü. Aynı zamanda bölge, Pergamon Krallığının kurucusu olan Attalos’un oğlu Filetairos’un doğum yeri olarak bilinir. Günümüzde kaleden iki nekropol alanı, bir akropol, tiyatro ve antik liman kaldı.

Hatay Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Hatay Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı