Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Zonguldak Uçak Bileti

Kahramanmaraş Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz’in en gözde şehirlerinden biri olan Zonguldak, oldukça sevimli ve ufak bir ildir. Kuzey ülkeleri ile liman alışverişinin yoğun olarak yaşandığı şehir, ülkemizde doğal güzelliğin doruklarda olduğu noktalardan biridir. Tarihi oldukça eski çağlara dayanan Zonguldak, günümüzde gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde antik özelliklerini hala muhafaza eder.

Tieion Antik Kenti, Çaycuma ilçesindeki Filyos Kalesi ile eşdeğer tarihte bir mimaridir. Tarih öncesi çağlara ait pek çok kalıntıya ev sahipliği yapan antik kent “Tios” adlı rahibin önderliğindeki “Miletos kabilesi” tarafından kuruldu. Milattan önce 70 yılında Romalılar tarafından yıkılan bölge, Bizans dönemine kadar balıkçı ve ticaret kenti olarak varlığını sürdürdü. Türklerin eline geçmesinin ardından birçok özelliğini kaybeden antik kent, yalnızca bir balıkçı köyü olarak varlığını sürdürmeye devam etti. Tarihseverlerin ilgi odağı haline gelen bölge Zonguldak’ta mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Jeotermal kaynaklar açısından oldukça zengin topraklara sahip olan Türkiye, bu özelliği ile birçok yabancı turistin seyahat rotalarından biridir. Çok sayıda rahatsızlığa iyi geldiği bilinen Kozlu Ilıksu Kaplıcaları, çevresinde bulunan oteller ile yılın dört mevsimi de yüksek oranda ziyaretçi kapasitesine sahiptir.

Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Kahramanmaraş Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.