Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 20 dakikadır.

Kocaeli Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Zonguldak Uçak Bileti

Kocaeli Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkan Zonguldak, Türkiye’nin Kuzey ülkeleri ile liman alışverişinin sağlandığı önemli merkezlerden biridir. Gerek şehir merkezi, gerekse ilçeleri ile yemyeşil bir örtünün hakim olduğu kent, doğal güzelliği karşısında görenleri cezbeden bir büyüye sahiptir. Tarihi oldukça eskilere dayanan şehir, arkeolojik ve kültürel kalıntıları ile de dikkat çeker.

19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit zamanında sancak beyi Halil Paşanın emri üzerine inşa edilen Halil Paşa Konağı, şehrin en eski ve ünlü mimari yapılarından biridir. Yapımının ardından çeşitli milletleri ağırlayan konak uzunca bir dönem okul olarak kullanıldı. Günümüzde müze olarak hizmet veren Halil Paşa Konağının içinde ve bahçesinde Roma, Bizans, Grek, Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait çok sayıda arkeolojik kalıntı bulunur.

Tarihte özellikle astım hastalarına iyi gelmesi ile bilinen Gökgöl Mağarası Zonguldak’ın turizmine canlılık kazandıran önemli bir merkezdir. Dikit sütunları, damla taşları ve çeşitli bölümleri ile göz alıcı bir atmosfere sahip olan mağara, kentin önemli değerlerinden biridir.

Kocaeli Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Kocaeli Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.