Çok ucuz fiyatlarla Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Antalya’ya ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kampanyalı biletleri için bizi arayabilirsiniz.  Çok ucuz fiyatlarla Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Antalya’ya ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kampanyalı biletleri için bizi arayabilirsiniz. 20 yıldır turizm sektöründe yer alan Tatil City alanında kaliteli ve müşteri memnuniyetine verdiği önemli hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerini ucuz uçak biletiyle sizleri Türkiye’nin her yerine uçuruyor. Gerek kültür turlarıyla gerekse yaz ve kış tatil planlarınızda Tatil City yanınızda…

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Antalya’ya sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlarken huzurlu bir şekilde de tatil yapmanıza yardımcı oluyor. Tatil City imkansız denilen tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sizlere ucuz bilet bulmak için resmi ve özel bütün havayolu şirketlerinin platformlarını tarıyor ve uygun olan bileti sizlere sunuyor. Bununla da kalmıyor kaliteli ve en güzel otellerde ucuz tatil geçirmeniz için tüm olanakları sağlıyor. Tatil planlarınızın yanında iş seyahatlerinizde de gerekli tüm planlarınızı hayata geçirmeniz için gereken tüm imkanları önünüze seriyor.

Antalya

Antalya ülkemizin önemli turistik şehirlerinden biridir. Yılda yaklaşık olarak 10 milyon turisti ağırlıyor. Şehir her mevsim canlı bir atmosfere sahip. Koyları, plajları ve masmavi deniziyle dünyanın cazibeli şehirlerinden biri. Eşsiz bir manzaraya sahip olması sebebiyle de gezgincilerin tatil listelerinin başında geliyor. Antalya’da yamaç paraşütü, trekking gibi her tür doğa ve su sporlarını deneyimleyebilirsiniz.  Antalya’da gezip, görebileceğiniz yerler arasında Kaleiçi, Konyaaltı Plajı, Kaputaş Plajı, Lara Plajı, Aspendos, Yanartaş, Köprülü Kanyon Milli Parkı, gibi önemli yerler gelir.

Antalya’ya geldiğinizde şehrin merkezinde Kaleiçi’ne gidip kahvenizi içip dinlenebilirsiniz. Burası Muratpaşa ilçesinde yer alıyor. Tarihi dokusunu kaybetmemiş güzel bir atmosfere sahip. Kaleiçi’nde daracık sokaklarda bulunan tarihi evlere hayran kalacaksınız. Konyaaltı Plajı’nda yüzebilir, güneşlenebilirsiniz. Plaj 7 kilometre uzunluğa sahip. Şehrin en uzun plajı olma özelliğine de sahip. Burada bir çok bar, kafe, restoran ve otel bulunuyor. Antalya’nın hiç kuşkusuz en güzel yerlerinden biri Kaş. Kaş eşsiz bir manzaraya ve tarihsel bir kültüre sahip.

Burada kültür turu yapmanın yanı sıra tekne turları da yapabilirsiniz. Büyük Çakıl ve Küçük Çakıl plajında yüzebilirsiniz. Kaputaş Plajı ise dünyanın en güzel plajları arasında yer alıyor. Burayı görmeden Antalya’yı terk etmeyin. Aspendos ise Serik ilçesinde bulunuyor. Şehrin antik kültürüne burada şahit olabilirsiniz. Antalya’nın ünlü yemekleri ise Arabaşı Çorbası, Keşkek, Tahinli Piyaz, Topak Kızartma, Cive, Nohutlu Kelle Paça, Tarator Kızartma ve Hibeş…

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]