Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Balıkesir’e ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kampanyalı biletleri için bizi arayabilirsiniz. 20 yıldır turizm sektöründe yer alan Tatil City alanında kaliteli ve müşteri memnuniyetine verdiği önemli hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerini ucuz uçak biletiyle sizleri Türkiye’nin her yerine uçuruyor. Gerek kültür turlarıyla gerekse yaz ve kış tatil planlarınızda Tatil City yanınızda…

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Balıkesir’e sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlarken huzurlu bir şekilde de tatil yapmanıza yardımcı oluyor. Tatil City imkansız denilen tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sizlere ucuz bilet bulmak için resmi ve özel bütün havayolu şirketlerinin platformlarını tarıyor ve uygun olan bileti sizlere sunuyor. Bununla da kalmıyor kaliteli ve en güzel otellerde ucuz tatil geçirmeniz için tüm olanakları sağlıyor. Tatil planlarınızın yanında iş seyahatlerinizde de gerekli tüm planlarınızı hayata geçirmeniz için gereken tüm imkanları önünüze seriyor.

Balıkesir

Marmara Bölgesi’nin doğal güzelliklerine sahip turistik şehirlerindendir. 20 ilçeye sahip olan şehir özellikle yaz aylarında dolup taşar. Eşsiz manzaraya sahip olan şehirde zeytin ağaçlarıyla, köyleriyle, plajlarıyla, deniziyle ve antik kentleriyle görülmeye değer bir yer. Balıkesir’de gezip, görebileceğiniz yerler arasında Rahmi Koç Müzesi Taksiyarhis Kilisesi, Kaz Dağları Milli Parkı, Sarımsaklı Plajı, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, Değirmen Boğazı Tabiat Parkı, Kuvay-ı Miliye Müzesi, Hayrettin Paşa Cami bulunuyor.

Rahmi Koç Müzesi Taksiyarhis Kilisesi, Ayvalık ilçesinde yer alıyor. Rum Ortodoks cematince 1873 yılında yapılmış. Kaz Dağları Milli Parkı ise, Edremit’te bulunuyor. Biga Yarımadası’nın güneyinde yer alan park eşsiz bir manzaraya sahip. Yaklaşık olarak 21.463 hektarlık bir alanı kaplıyor. Sarımsaklı Plajı, Ayvalık ilçesine bağlı. Sığ ve berrak denizi, ince sarı kumlu plajıyla en çok tercih edilen yerlerden biri. Burada güneşlenmenin ve denizde yüzmenin keyfini yaşayacaksınız. Tahtakuşlar Etnografya Müzesi ise Edremit’te yer alıyor. 1991 yılında köy öğretmeni olan Alibey Kudar tarafından yapılmış. Alevi-Bektaşi yörüklerinin sosyal yaşamını ve kültürünü yansıtan önemli bir müze.

Değirmen Boğazı Tabiat Parkı, Karesi sınırlarında yer alıyor. Burada piknik, mangal yapabilir, doğa sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Kuvay-ı Milliye Müzesi ise Karesi ilçesinde bulunuyor. 6 Eylül 1996 yılında yapılmış olan müze geçmiş tarihimize ışık tutuyor. Hayrettin Paşa Cami ise Ayvalık’ta bulunuyor. Eski bir kilise olan yapı 1850 yılında inşa edilmiş. Balıkesir’de tarihi ve kültürel yerlerin yanı sıra eşsiz doğa güzelliklerine sahip yerleri de bulunuyor. Sarı Kız Türbesi özellikle dini günlerde dolup taşıyor. Sarı Kız Tepesi’ne çıktığınızda eşsiz bir manzaraya tanıklık edeceksiniz. Cunda Adası, Ayvalık en çok turist çeken yerlerden. Bunun yanı sıra Cunda Adası‘na gelip günlük turlarla Midilli Adası’nda da gezme fırsatı bulabiliyorsunuz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Ucuz Balıkesir Uçak Bileti

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]