Palandöken ve cağ kebabı denince akla ilk gelen dadaşlar diyarı Erzurum’a uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de. Erzurum ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.
Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Erzurum uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Erzurum

Çok ucuz fiyatlarla Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Erzurum’a ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kampanyalı biletleri için bizi arayabilirsiniz. 20 yıldır turizm sektöründe yer alan Tatil City alanında kaliteli ve müşteri memnuniyetine verdiği önemli hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerini ucuz uçak biletiyle sizleri Türkiye’nin her yerine uçuruyor. Gerek kültür turlarıyla gerekse yaz ve kış tatil planlarınızda Tatil City yanınızda…

Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Erzurum’a sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlarken huzurlu bir şekilde de tatil yapmanıza yardımcı oluyor. Tatil City imkansız denilen tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sizlere ucuz bilet bulmak için resmi ve özel bütün havayolu şirketlerinin platformlarını tarıyor ve uygun olan bileti sizlere sunuyor. Bununla da kalmıyor kaliteli ve en güzel otellerde ucuz tatil geçirmeniz için tüm olanakları sağlıyor. Tatil planlarınızın yanında iş seyahatlerinizde de gerekli tüm planlarınızı hayata geçirmeniz için gereken tüm imkanları önünüze seriyor.

Erzurum
Doğu Anadolu’da yer alan Erzurum köklü bir tarihe sahip olup tarihi ve kültürel yerleriyle dikkat çekmektedir. Palandöken’in eteklerinde kurulan şehrin eşsiz bir doğa manzarası bulunmaktadır. Burada müzeler, tarihi yapılar ve ören yerleri, doğal güzellikler, Palandöken Kayak Merkezi ve kaplıcalar bulunmaktadır.

Erzurum Arkeoloji Müzesi, Erzurum Atatürk Evi, Yakutiye Medresesi en çok ilgi gören yerler arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra Erzurum Kalesi, Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler, Çobandede Köprüsü, Rüstempaşa Bedesteni, Erzurum Saat Kulesi, Lalapaşa Cami, Erzurum Ulu Cami, Erzurum Murat Paşa Cami, İbrahim Paşa Cami, Derviş Paşa Cami, Öşvank kilisesi, Cimcime Sultan Türbesi… gibi dini yapılar bulunuyor. Narman Peribacaları, Nene Hatun Milli Parkı, Tortum Şelalesi, Tortum Gölü ve Çoruh Nehri yer alıyor. Buraya geldiğinizde mutlaka Palandöken Kayak Merkezi’ne gelip güzel bir kış tatili geçirebilirsiniz. Kış sporlarının yapıldığı önemli bir merkezdir. Buraya kış aylarından yerli ve yabancı turistler akın etmektedir.

Bunun yanı sıra her hastalığa iyi gelen kaplıcalarından Pasinler Kaplıcası ve Ilıca Kaplıcası görülmesi gereken yerlerden biri. Bu kaplıca sularının romatizma hastalıkları, sindirim hastalıkları, kadın hastalıkları ve cilt hastalıklarına iyi geldiği söylenmektedir. Övşank Kilisesi ise 961-966 yılları arasında yapılmış ve etkileyici bir mimariye sahip. Uzundere ilçesine bağlı Çamlıyamaç Köyü sınırlarında yer alıyor. Burayı en çok Hristiyan Gürcüler ziyaret etmektedirler. Kilise, Bagrad Hanedanlığı döneminde yapılmış mimarı ise Öşklü Grigor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Ucuz Erzurum Uçak Bileti

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]