Marmara Bölgesinin eşsiz doğa güzelliğine sahip, tarihi ve kültürüyle bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış şehirlerinden biri olan Tekardağ’a uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de. Terkirdağ ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Tekirdağ uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ’a tatil ya da iş için gidebilirsiniz. Bizi ilgilendiren kısmı ne için gittiğiniz değil, nasıl ve ne kadara gittiğiniz. Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Tatil.City.Net, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus ile çalışmaktadır. Tekirdağ’a tarifeli uçuşlar, uçuş bilgileri, saatleri.. Bizi arayın!

Tekirdağ

Tekirdağ’a tatil ya da iş için gidebilirsiniz. Bizi ilgilendiren kısmı ne için gittiğiniz değil, nasıl ve ne kadara gittiğiniz. Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Tatil.City.Net, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus ile çalışmaktadır. Tekirdağ’a tarifeli uçuşlar, uçuş bilgileri, saatleri.. Bizi arayın!

Masmavi denizi, ince kumdan sahilleriyle, yeşillik alanlarıyla Trakya’nın en güzel şehirlerinden biri. Özellikle İstanbul’dan yaz aylarında buraya deniz tatili için gelenlerin sayısı oldukça yüksek. Yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bir yer. Burada her yıl Haziran ayında Kiraz Festivali düzenlenmektedir. Avusturya’ya karşı Macaristan’ın bağımsızlığı için savaşmış, mücadele etmiş Ferenc Rakoczi Osmanlıya sığınmış ve burada bir evde yaşamıştır. 17. yüzyıldan kalma Türk Evi’ni mutlaka görmelisiniz. Şehir, Pers, Roma, Makedon, Bizans ve Osmanlıya ev sahipliği yapmıştır. I.Murad tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Tekirdağ’da gezip, görebileceğiniz yerler arasında Rüstem Paşa Külliyesi, Rakoczi Müzesi ve Tarihi Tekirdağ Evleri, Namık Kemal Evi ve Namık Kemal Heykeli, Uçmakdere Tekirdağ, Şarköy, Hora Feneri, Eriklice Köyü, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Perinthos Antik Kenti, Malkara, Saray Kastro, Çorlu Kalesi bulunmaktadır.

Kastro yeşilin ve mavinin buluştuğu eşsiz güzelliğe sahip bir yer. Burada hem denize girebilir hem de aynı alanda bulunan gölde sandal gezisi yapabilirsiniz. Piknik yapabileceğiniz alanlarında olduğu Kastro’dan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Safaalan, Sultanlar yolu üzerinde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Trekking başta olmak üzere doğa sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Burası florasıyla etkileyici bir yer.

Hora Feneri ise Şarköy’de bulunuyor. Fener, Abdülmecit tarafından 1861 yılında yaptırılmış. Tamamen demirle kaplı olan fener etkileyici bir mimariye sahip. 25 metre yüksekliğe sahip. Şehrin en çok ziyaret edilen yerlerinden biri Şarköy. Burası Ganos Dağları’na paralel uzanıyor. Büyüleyici bir atmosferi olan yerin her alanı tarih kokuyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ucuz Tekirdağ Uçak Bileti

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]

[wprpi by=”tag” post=”50″ icon=”show”]