Amerika vizesi almak için yapılması gereken bütün vize işlemlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririz. Vize merkezimiz Amerika Vize işlemleri kusursuz tamamlanır, size her zaman en iyi olan çözümü sunarız. Ucuz Amerika vizesi için bizi arayın. 20 senelik tecrübesine güvenin. İlkelerimiz, öz güvenimiz  ve saygınlık prensiplerimiz ile bütün vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırıyor. Amerika vizesi almak için yapılması gereken bütün vize işlemlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririz. Vize merkezimizde Amerika Vize işlemleri kusursuz tamamlanır, size her zaman en iyi olan çözümü sunarız. Ucuz Amerika vizesi için bizi arayın.

Hemen herkesin hayalinde mutlaka bir Amerika seyahati vardır. Amerika kültürel ve doğal zenginlikleri ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkeleri arasındadır. Amerika Birleşik Devletleri göçmenlik yasasına uygun bir şekilde, vize tipine göre kabul gerçekleştirmektedir. Amerika vize işlemleri eksiksiz bir şekilde yapıldığı takdirde ülkeye gitmek mümkün olmaktadır.

Amerika vizesi almak isteyenler..

Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Amerika vize işlemlerinde Türkiye Cumhuriyeti için pasaport ayrımı söz konusu değildir. Yani Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil), Diplomatik (Siyah) olmak üzere her tür pasaport için vize istemi vardır. Pasaportun süresinin en az 5 yıl olması gerekmektedir. Önemli olan nokta kısa süreli pasaportların yetkililerce önyargı ile karşılanmasıdır. Yani 1 senelik bir pasaportunuz varsa vize almanız oldukça zorlaşacaktır.

Eğer daha önceden schengen vizesi almış ve Avrupa’da herhangi bir ülkeye gitmişseniz vize almanız kolaylaşacaktır. Şayet bir schengen vizeniz yok ise Amerika için vize randevusu öncesinde bir schengen vizesi çıkartmanız yararınıza olacaktır. Avrupa ülkelerine gidecek maddi durumunuz yoksa bile bir schengen vizenizin bulunması tavsiye edilir. 1 saatlik bir Avrupa ülkesinde bulunmanız bile Amerika vizesine kapı açacaktır. Amerikan konsolosluğunun istediği tüm evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Ne kadar çok tamamlanmış doğru belge olursa kabulünüz açısından bir o kadar olumlu yönde olacaktır.

Amerika Vizesi İşlemlerinizi Sizin İçin Yapıyoruz

Şayet bir firmada çalışıyorsanız firmadan orada çalıştığınıza dair bir belge almayı ve sigorta, maaş bordrolarını eklemeyi unutmamalısınız. Banka hesabınızda formaliteden 2000-3000 dolar bulundurmanız tavsiye edilir. Bu parayı koyacak imkân yok ise bankamatikten yapılan para işlemlerinin listesini eklemeniz yararınıza olacaktır.

Amerika vize işlemleri sizin için daha kolay hale getirmek adına profesyonel personelimiz daima hizmetinizdedir. Randevu alma, vize için gereken belgeler hakkında doğru bilgi alma, belgelerin uygunluğuna dair kontroller, form işlemler, konsolosluğa teslim etme, sonuçlanan vize işleminin konsolosluktan geri alınması gibi tüm önemli detayları firmamız sizin adınıza sağlamaktadır. Tüm bu süreci sağlıklı bir şekilde yöneten profesyonel ekibimiz Amerika vizesi işlemlerini sizler için tamamlamaktadır. Siz de Amerika vize işlemleri için fazla zaman harcamamak ve en kısa sürede işlemlerinizi tamamlamak istiyorsanız hemen irtibata geçin.

Amerika Baş Konsolosluğu tarafından belirlenene kurallar vardır. Amerika vize evrak listesi ise tüm Amerika vize kategorilerine ayrılmıştır. Amerika vize süreci konusunda en yeni bilgiler web sitemizde yayınlanacaktır. Amerika vize başvurusu konusunda bütün soru ve sorunlarınızın karşılığını sitemizde bulabilirsiniz.

Amerika vize işlemleri - Amerika Vizesi

Amerika vize işlemleri – Amerika Vizesi

Ucuz Amerika Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri göçmenlik yasasına uygun olarak Amerika vize tipine göre başvuru kabul etmektedir. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) vize başvurusunun onaylanması için bazı şartlar vardır. Diplomatik ülke temsilciliklerinin belirlediği bu şartların tamamını taşıyor olmalısınız. Amerika vize koşullarında Türkiye Cumhuriyeti için herhangi bir pasaport ayrımı yoktur. Amerika’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) da dahil olmak üzere, pasaport tipi ayrımı yapmaksızın Amerika’ya giriş yapacak hakkı tanınmaktadır.

Amerika Vize İşlemleri

ABD Konsoloslukları ülkesinin güvenliğini en iyi şekilde koruyabilme amacıyla bütün vize işlemlerini disiplinli kontrol eder, aynı zamanda adil bir şekilde değerlendirir. Amerika Birleşik Devletleri’nde vize başvurularının tamamında kişinin yaşını, mesleki durumunu, kişinin mesleki durumunu kapsayacak şekilde kendi özgünlüğü içinde değerlendirilmektedir.

Camilia Travel
+90-212-659-1202

Amerikan Vizesi Online Başvuru Formu

Amerika seyahati gerçekleştirecek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri öncesinde pasaport kategorisi farketmeksizin Amerika vize işlemlerini başlatmalıdırlar. Amerika seyahatinde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Amerika vizesi alarak seyahat etmeleri zorunludur. Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus Pasaport (Bordo), Türkiye Cumhuriyeti Hususi Pasaport (Yeşil) Türkiye Cumhuriyeti Hizmet Pasaportu (Gri) ve Türkiye Cumhuriyeti Diplomatik Pasaport (Siyah) sahibi tüm kişiler A.B.D’yi ziyaret edecek T.C. vatandaşlarının ya da Türkiye’de uzun süreli ikamet izni (oturum izni) sahibi yabancıların, Amerika vizesi işlemleri için Ankara Amerika Büyükelçiliği veya İstanbul Amerika Başkonsolosluğuna vize müracaatında bulunmaları gerekmektedir. Amerika vize başvuru sahibinin seyahat planlarının aksamaması için Amerika vize işlemlerine başlamak için ideal tarih, Amerika’ya muhtemel seyahat tarihinden en az 6-8 hafta öncedir.

Amerika vize işlemlerinde bulunacak kişiler, “Amerika Göçmen Olmayan Vize” statüsünde başvuru yapmalıdırlar. Amerika Konsolosluğu Göçmen olmayan Amerika vizeleri ile başvuru sahibine Amerika’da, ziyaret, eğitim veya çalışma amacıyla geçici kalma hakkı tanır. Amerika vize kategorisi başvuru sahibinin seyahat amacına göre: Diplomatik ve Resmi Vize, Turizm Vizesi, İş Amaçlı Vize, Transit Geçiş Vizesi, Öğrenci ve Değişim Programı Vizesi, Geçici Çalışma Vizesi olarak farklılık gösterebilmektedir. Ancak bütün göçmen olmayan vize başvuru sahipleri (yaş kategorisi ne olursa olsun) DS-160 Göçmen Olmayan Vize Başvuru Formunu doldurmakla yükümlüdür.

Web sitemiz üzerinden dünyanın her yerine vize işlemleri yapılabilir. Ucuz otel, uçak bileti ve her türlü paket turlar planlarız. Üstelik dünyanın her yerine.