Arjantin’e gitmek isteyen vatandaşlarımız Arjantin vizesi ile ile ilgili olarak firmamız ile irtibata geçebilirler. Arjantin vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Arjantin vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Arjantin vizesi için bizi arayın.

Arjantin, Latin Amerika’nın 4. büyük nüfusuna sahip ülkesi olmakla beraber Paraguay, Bolivya, Şili ve Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunmaktadır. Futbolda ise Brezilya ile rekabet halindedir. Güneyde Patagonia platosu, kuzeyinde verimli Pampas ovaları, batıda ise And Dağları’na ev sahipliği yapmaktadır.

Ucuz Arjantin vizesi almak isteyenler..

Ülke genel olarak ılıman bir iklime sahiptir. Güneybatısında güney kutup altı, güneydoğusunda kurak bir iklime sahiptir. Yetişmiş insan gücü, teknolojik gelişmeler, zengin yer altı ve yer üstü kaynakları gibi durumlar göz önüne alındığında potansiyel bazında en dikkat çeken ülkelerden birisidir.

Ucuz Arjantin Vizesi

Ucuz Arjantin Vizesi

Arjantin yüz ölçümü bakımından dünyanın 8. büyük ülkesi olmakla beraber 40’dan fazla dilin konuşulduğu bir ülkedir. Ülkenin resmi dili İspanyolcadır. Ayrıca 1,5 milyon kişi İtalyanca ve az bir sayıda Arap kökenli Arjantinli Doğu Akdeniz Arapçası konuşmaktadır. Ayrıca ülkede bazı yerel diller de konuşulmaktadır. Bunlar arasında Mapudungun, Katalan, Yidiş, Guarani, Kevuça, Almanca bulunmaktadır.

Ekonomik açıdan Arjantin sırtını büyük ölçüde tarım ve tarıma dayalı sanayiye yaslamakta gelirini buradan sağlamaktadır. Gayri safi yurt içi hasıla oranlarına bakıldığında yüzde 10’luk bir kesim tarım ve yüzde 31’lik bir dilim de sanayidir. Arjantin açısından tarım ürünlerindeki artan fiyat ekonomiye ciddi bir katkı sağlamaktadır. Ülkenin yüzde 9,2’lik bir bölümü tarıma elverişli bir durumdadır. Gayri safi yurt içi hasılası 2016 tahminlerine göre 545 milyar dolar olan Arjantin dünyanın 21. büyük ekonomisine sahiptir. Kişi başına ülkede gayri safi milli hasıla ortalama 12 bin 400 civarlarında seyretmektedir.

Arjantin futbol, tango dansı, pembe dizileri gibi faktörlerle dünya genelinde bilinen bir ülke olmakla beraber dünyaca ünlü edebiyatçı ve bilim adamlarını yetiştirmesi ile de tanınmaktadır.

Arjantin vize işlemleri

Arjantin’e seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız için ucuz Arjantin vizesi alıyoruz. Vize işlemleri hakkında detaylı bilgiyi firmamızı arayarak alabilirler. Arjantin doğal güzellikleri ve kültürel mirasları ile dikkatleri üzerine çeken ve her sene pek çok farklı milletten turiste ev sahipliği yapan bir ülke olarak öne çıkmaktadır. Firmamız, diğer tüm ülkelerde olduğu gibi Arjantin vize işlemleri konusunda da sizlere gerekli desteği prosedürlere uygun olarak vermektedir.

Arjantin vizesi başvuru formu

  • Arjantin vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.