Acentamız vize işlemlerinizi eksiksiz yapıyor. Barbados vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Barbados vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Barbados vizesi için bizi arayın.

Barbados, Küçük Antiller’de, Orta Amerika’da bulunan ada devletidir. Karaipler’in doğu ucunda yer alır ve kasırgaların izlediği yolun güneyinde konumlanır. Barbados’a gitmek isteyen vatandaşlarımızın Barbados vize işlemleri için başvurmaları gerekmektedir.

Ucuz Barbados vizesi almak isteyenler..

En yüksek noktası kuzeyde Hillaby Tepesi olan Barbados’un büyük bölümü düz ve kireçli mercan kayalıklarıyla kaplıdır. Güney ve batı kıyıları palmiye ağaçları ile çevrili olmakla beraber turizm açısından oldukça ilgi görmektedir. Tropikal kuşakta ılıman iklim söz konusudur. Aralık-haziraz arasındaki alizeler iklimde yumuşatıcı faktördür.

Ucuz Barbados Vizesi - Barbados vizesi isteyenler

Ucuz Barbados Vizesi

Banyan ağacı, palmiye türünden süs bitkileri, çeşitli meyve ağaçları gibi ilgi çekici bitkiler yetişmektedir. Fakat alanının yarısı şekerkamışı ekimine ayrılmıştır. Bu sebeple özgün tropikal bitki örtüsü büyük oradan ortadan kalkmış durumdadır.

Barbados ekonomisi uzun müddet şeker plantasyonları ile şekillenmiştir. Her ne kadar daha sonradan kölelik kaldırılmış olsa da şekerkamışı ülke ekonomisindeki önemli yerini sürdürdü. Günümüzde turizm ve hizmetler yüzde 74 civarında ulusal geliri oluşturmaktadır. Tarımın payı ise yüzde 6 civarında seyretmektedir. İnşaatın payı yüzde 10, madencilik ve endüstri sektöründeki pay ise yüzde 30 sularındadır.

Ada ülkesi 11 idari birime ayrılmakla beraber başkenti Bridgetown olmaktadır. Saint Thomas, Saint Michael, Saint Peter, Saint Philip, Saint James, Saint John, Saint Joseph, Saint Lucy, Christ Church, Saint Andrew, Saint George ülkenin diğer önemli şehirleridir. Şehir içi ulaşımda otobüs ve taksiler kullanılmaktadır.

Barbados, tarihi yapıları, dar sokakları ve ilgi çeken mimarisi ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca Barbados birbirinden farklı sportif faaliyetlere de uygundur.

Barbados vize işlemleri

Barbados’a gitmek isteyen vatandaşlarımız şayet umuma mahsus bordo pasaport sahibi iseler Barbados vize işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Resmi pasaport sahibi Barbados vatandaşları, 90 günlü bir süreçte vizeden muaftırlar. Barbados vize işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza firmamız diğer ülkelerde olduğu gibi vize işlemlerinde destek hizmet sağlamaktadır. Barbados vize işlemleri için gereken belgelerin liste olarak verilmesi, belge kontrolü, konsolosluğa gerekli belgelerin gönderilmesi ve konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçlerde firmamız yetkilileri yardımcı olmaktadır. Barbados vize ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Barbados Vizesi Başvuru Formu

    • Barbados vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.