Dünyanın en küçük ülkelerinden birisidir. Nüfusunun büyük bir kısmını Güney hattında yer alan sahil bölgesi ”Bight of Benin”de barındırmaktadır. Benin’e gitmek isteyenler Benin vize başvurusunda bulunmak durumundadırlar. Afrika Kıtasında yer alan Benin doğuda Nijerya, batıda Togo, kuzeyde Burkina Faso ve Nijer ile komşudur. Benin vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Benin vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Benin vizesi için bizi arayın.

Ucuz Benin vizesi almak isteyenler..

Tropikal iklimin yaşandığı en uç yer olarak karşımıza çıkan Benin, Atlantik Okyanusu kuşağında yer almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere,  Kuzey Amerika kıtası ülkeleri de dahil her sene çıkan kasırgalar esasen Benin açıklarında yaşanan sıcak hava dalgasıyla ortaya çıkmaktadır. Doğal olarak Alize rüzgarlarıyla batıya doğru giderken alçak basınca maruz kalır ve de günümüzde yaşanan devasa kasırgalar ortaya çıkar.

Ucuz Benin Vizesi

Ucuz Benin Vizesi

Ülke, Atlantik Okyanusu ile sıkı bir etkileşim halindedir. Ayrıca Gine Körfezi ile de bağlantılıdır. Başkenti Porto-Novo’dur. Kent, bir anlamda ülkenin de önüne geçmiştir. Siyasi merkez her ne kadar başkent Porto-Novo olsa da, Cotonou’dur. Uzun yıllarca ülke Fransızlar tarafından sömürülmüştür. Şu anda her ne kadar bağımsız olsa da üzerindeki Fransız etkileri devam etmektedir. Ülkede konuşulan dil Fransızcadır ve herkes bunu anadili olarak görmektedir. Ülke resmi olarak 1 Ağustos 1960 tarihinde Fransa’dan bağımsızlığını kazanmıştır. O günden bugüne ülke kendi ayakları üstündedir. Ülkede nüfus 11 milyon seviyelerindedir. Ülkede yaşayanların refah seviyesi dünya ortalamasının çok altındadır. Kişi başına düşen yıllık geliri, 800 Amerikan doları seviyelerindedir. Son derece fakir kabul edilen Afrika ülkelerinin başında yer almaktadır.

Benin vize işlemleri

Türkiye’de Benin’e aktarmasız olarak geçmek imkansızdır. Ortalama seyahat süresi de 6 ila 20 saat arasında değişim göstermektedir. Benin’e seyahat edecek Diplomatik Pasaport sahibi dışındaki Türk vatandaşları vizeye tabi tutulmaktadır. Ucuz Benin vizesi alıyoruz. başvurusu yapmak isteyen kişilere firmamız destek vermektedir.

Vize için gerekli belgelerin belirlenmesi ve kişiye bildirilmesi, evrakların kontrolü, evrakların konsolosluğa gönderilmesi ve gelen cevabın ilgili kişiye aktarılması gibi pek çok işlemi firma yetkililerimiz sizler için yapmaktadır. Siz de Benin’e seyahat etmek istiyor ama Benin vize işlemleri için yeterli vakit bulamıyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benin Vizesi Başvuru Formu

    • Benin vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.