Burundi Cumhuriyeti, Afrika kıtasının orta kısmında, doğu tarafında yer almaktadır. Doğudan ve güneyden Tanzanya, kuzeyden Ruanda, batıdan ise Kongo ile çevrelenmektedir. Burundi Afrika’nın en küçük devletlerinden birisidir. Ülkenin denizle bir bağlantısı bulunmamaktadır. Ülke sınırında Tanganika Gölü ve doğal ırmaklar mevcut olup sınırı bunlar oluşturur. Burundi’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız vizeye tabidir. Bu sebeple Burundi vize işlemlerine başvurmaları gerekmektedir. Burundi vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Burundi vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Burundi vizesi için bizi arayın.

Ucuz Burundi vizesi almak isteyenler..

Coğrafi özellikleri olarak engebeli yapısı olmakla beraber yüksek yaylalardan oluşan bir çevre ile kaplı olmaktadır. Yaylaları eski kayalardan oluşmaktadır. Bunlar arasında şist, gnays, kuvarsit, kum taşı bulunmaktadır.

Ucuz Burundi Vizesi - Burundi vize işlemleri

Ucuz Burundi Vizesi

Her ne kadar ülke ekvator yakınında konumlanmış olsa da yükseltinin fazlalığı iklimi de yumuşatır. Ortalama yıllık yağış 790-1460 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Güneydoğuyla Tanganika Gölü kıyıları daha az, yüksek kesimler ise daha bol yağış almaktadır.

Burundi vizesi çok kolay ve ucuz fiyatlar ile alınmaktadır.

kuru fasulye; ticari muz, yer fıstığı, kahve, amonyak, mısır ve pamuk tüketime dönük ürünlerin başlıcalarını oluşturmaktadır. Tarımsal üretimin artırılmasına yönelik çalışmalar da yapılmıştır. Bu çalışmalar neticesinde şeker kamışı, palmiye ve soya üretiminde gelişmeler yaşanmıştır. Dokuma, çimento ve tarım ürünlerinin işlenmesi dış yardım sayesinde geliştirilmektedir.

Kalay ve nikel en önemli mineral kaynaklarıdır. Bununla beraber küçük miktarlarda olmak sureti ile altın, tungsten, vanadyum ve tantalyum yatakları mevcuttur.

Burundi vize işlemleri

Burundi’ye seyahat edecek kişiler hizmet, hususi, umumi, diplomatik fark etmeksizin vizeye tabidirler. Ucuz Burundi vizesi alıyoruz. Ayrıca ekonomik uçak bileti buluyoruz. Vize işlemleri ise firmamız tarafından verilecek olan destek ile kolay bir süreçte, misafiri fazla bekletmeden alınabilmektedir. Tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi Burundi Cumhuriyeti’ne gitmek isteyen ancak vize işlemleri için kendisine yeterli vakit bulamayan vatandaşlarımıza yetkililerimiz yardımcı olmaktadır.

Brundi vize işlemi için gerekli belgelerin listelerinin ilgili kişiye iletilmesi, belgelerin kontrolü ve varsa eksileri tamamlamada yardımcı olma, tamamlanana belgelerin konsolosluğa gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm prosedürleri yetkililerimiz tamamlamaktadır.

Burundi vizesi konusunda aklınıza takılan tüm soruları firmamızı arayarak yetkililerimiz ile paylaşabilir ve vize işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Burundi Cumhuriyeti’ne yapılacak gezi için gereken tüm prosedür ve işlemleri sizlerin yerine biz yapıyoruz.

Burundi Vizesi Başvuru Formu

  • Burundi vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.